Je 27.02.2017, svátek má Alexandr, Drahotín, Dragutin, Leandr Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
TĚLOVÝCHOVNÁ  JEDNOTA  LOKOMOTIVA  TRUTNOV o.s.
FIBA EUROPE


Bulletin ŽBL 2016/2017


ŽBL


Český pohár
Tabulka soutěže
Základní část
1 ZVVZ USK Praha
2 Hradec Králové
3 DSK Basketball
4 BLK Slavia
5 KP Brno
6 Handicap Brno
7 Loko Trutnov
8 BA K. Vary
9 SBŠ Ostrava
10 Slovanka MB
11 MK Technic Brno
12 U19 Chance
Nejlepší střelkyně
(podle ø na zápas)
1 Hindráková Kateřina
258 b. | ø na zápas 12.90
2 Vacková Andrea
244 b. | ø na zápas 12.20
3 Prokešová Milena
217 b. | ø na zápas 12.06
4 Kozumplíková Kateřina
181 b. | ø na zápas 8.62
5 Bouman Alison Marie
132 b. | ø na zápas 6.60
6 Boudreau Nicole
114 b. | ø na zápas 5.70
Soupiska
4 Potočková Michaela
20 let |    R, K   |  179 cm
5 Váchová Aneta
18 let |     R     |  162 cm
8 Hindráková Kateřina
29 let |    R, K   |  178 cm
9 Šimková Zuzana
18 let |     R     |  165 cm
10 Patočková Tereza
18 let |     P     |  185 cm
11 Vacková Andrea
27 let |     K     |  178 cm
12 Kozumplíková Kateřina
23 let |     K     |  172 cm
13 Prokešová Milena
35 let |     K     |  180 cm
14 Vymazalová Adéla
17 let |     K     |  179 cm
15 Herinková Kristýna
19 let |     P     |  182 cm
16 Rylichová Anna
17 let |     K     |  174 cm
17 Vašáková Dominika
17 let |    K, P   |  185 cm
18 Lačná Kristýna
16 let |    K, P   |  179 cm
22 Štěbetáková Eliška
17 let |     P     |  184 cm
25 Boudreau Nicole
23 let |    R, K   |  175 cm
32 Bouman Alison Marie
24 let |     P     |  193 cm


3. ZŠ Komenského

Fan´s Trutnov

 Další zápasy
Český pohár
Po - 27. 02. 2017 (V)
ŽBL
Pá - 03. 03. 2017 (V)
BLK Slavia Praha Handicap Brno
BLK Slavia Praha Handicap Brno
15:30 18:00
LiveStats TV.com LiveStats TV.com
Trutnovská Lokomotiva ve finálovém turnaji Českého poháru
NILFISK Final 4 v neděli a pondělí na Žabinách
Sledujte www.basketbalovypohar.cz
Tým pro sezonu 2016 - 2017
ŽBL, Český pohár
Trenér Petr Kapitulčin, asistent Michal Martišek, #13 Milena Prokešová, #18 Kristýna Herinková, #22 Eliška Štěbetáková, #32 Alison Bouman, #17 Dominika Vašáková, #11 Andrea Vacková, asistent Pavel Prokeš
#25 Nicole Boudreau, #16 Anna Rylichová, #9 Zuzana Šimková, #8 Kateřina Hindráková, #5 Aneta Váchová, #12 Kateřina Kozumplíková, #14 Adéla Vymazalová

 Nejnovější články
Lokomotiva zůstala v poháru čtvrtá, třetí příčka patří Slavii
27. 02. 2017, www.bktrutnov.cz
Utkání o 3. místo v Nilfisk Final 4 Českého poháru: BLK Slavia Praha - BK Loko Trutnov 86:67 (24:21, 49:38, 68:56).

... Celý článek ...
Semifinálová zkušenost Terezy Patočkové: soupeře jsme zaskočily, pak on nás
27. 02. 2017, www.bktrutnov.cz
Byla nemocná, na tréninku nic moc, ale v neděli z toho byl její nejlepší zápas v první sezoně mezi ligovými ženami.

... Celý článek ...
Co řekli trenéři po semifinálovém utkání fotak
26. 02. 2017, www.bktrutnov.cz, cbf.cz
Petr Kapitulčin: "Konečné skóre vypadá hrozivě, ale průběhu utkání rozhodně neodpovídá. Musíme na dnešní zápas co nejdříve zapomenout, především na jeho koncovku."

... Celý článek ...
Trutnov bude hrát v Nilfisk Final 4 o třetí místo fotak
26. 02. 2017, www.bktrutnov.cz
Semifinále NILFISK FINAL FOUR Českého poháru: BK Handicap Brno - BK Lokomotiva Trutnov 86:59 (12:21, 34:37, 62:51). V pondělí hraje Lokomotiva o 3. místo proti pražské Slavii.

... Celý článek ...
Trutnov vede po prvním poločase semifinále v Brně!
26. 02. 2017, www.bktrutnov.cz
První vzájemný zápas s Handicapem Brno vyhrála Lokomotiva v lize 77:61 a výborně jí vyšla rovněž první půle pohárového semifinále.

... Celý článek ...
Prvním pohárovým finalistou KP Brno
26. 02. 2017, www.bktrutnov.cz, cbf.cz
První semifinále NILFISK FINAL 4: KP Brno - BLK Slavia Praha 101:77.

... Celý článek ...
(Ml. minižákyně U 12) Mladší minižákyně po základní části na 2. místě!
26. 02. 2017, Jana Strnadová
Mladší minižákyně nastoupily proti každým zápasem se zlepšujícímu týmu Nové Paky. Roli favorita jsme splnily a 2x zvítězily, ale do dalších zápasů musíme hodně přidat.

... Celý článek ...
(Ml. žákyně U 14) Mladší žákyně 2x vítězně s Libercem
26. 02. 2017, Jana Strnadová
Souboj dvou posledních celků přinesl tento víkend v žákovské lize. Ve dvojičce jsme nastoupily proti Liberci. V sobotu po velice pěkném výkonu jsme zvítězily na palubovce Liberce. Výhru jsme si připsaly i na domácí palubovce i přesto, že zápas nebyl zdaleka tak povedený jako v sobotu.

... Celý článek ...
 Nejnovější fotogalerie



600.
FF ČP - Handicap - Loko
FF ČP - Handicap - Loko
Autor: ČBF - Václav Mudra



599.
Loko - KP Brno
Loko - KP Brno
Autor: Vilém Fischl



598.
Slovanka - Loko
Slovanka - Loko
Autor: Martina Drbohlavová

ŽBL
Poslední zápasPoslední zápas Sezóna celkemSezóna celkem
18. 02. 2017, v 17:00
BK Loko Trutnov - KP Brno
71:88
(16:21, 15:27, 20:29, 20:11)
Komisař: Zelinka Vladimír, rozhodčí: Kučírek Martin, Pokorný Štěpán
Celkem 200 43 / 22 19 / 6 10 / 9 7 21 0 15 6 23 15 20 57 71
# Hráčka Čas 2b 3b TH D.ú. D.o. Bl. As. M+ M- F+ F- Hod. B.
11 Vacková A. 32 8 / 6 4 / 3 0 / 0 3 5 0 3 2 1 4 2 32 21
12 Kozumplíková K. 24 8 / 2 6 / 3 2 / 1 2 2 0 3 0 4 1 3 5 14
8 Hindráková K. 26 9 / 5 5 / 0 3 / 3 0 0 0 1 0 5 2 3 -1 13
22 Štěbetáková E. 17 6 / 4 0 / 0 0 / 0 2 3 0 1 1 0 2 3 12 8
9 Šimková Z. 8 1 / 0 0 / 0 4 / 4 0 1 0 0 0 0 2 0 6 4
18 Herinková K. 15 2 / 2 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 1 3 4
14 Vymazalová A. 16 2 / 1 1 / 0 1 / 1 0 2 0 4 1 2 3 2 7 3
25 Boudreau N. 29 1 / 1 1 / 0 0 / 0 0 3 0 1 1 3 0 1 2 2
17 Vašáková D. 8 1 / 1 0 / 0 0 / 0 0 1 0 0 0 1 0 3 -1 2
5 Váchová A. 4 1 / 0 1 / 0 0 / 0 0 0 0 1 0 0 0 0 -1 0
16 Rylichová A. 13 4 / 0 1 / 0 0 / 0 0 1 0 1 1 4 1 2 -7 0
32 Bouman A. 8 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 3 0 0 0 3 0 0 0 0
Celkem 4200 976 / 384 406 / 121 372 / 281 202 548 24 234 161 361 385 389 1248 1412
Hráčka Čas 2b 3b TH D.ú. D.o. Bl. As. M+ M- F+ F- Hod. B.
Hindráková 581 214 / 81 35 / 10 82 / 66 7 63 4 43 33 68 81 49 198 258
Vacková 599 148 / 67 58 / 24 45 / 38 38 94 1 24 30 34 54 34 295 244
Prokešová 474 117 / 43 80 / 25 68 / 56 34 41 0 33 18 44 63 41 180 217
Kozumplíková 465 114 / 42 81 / 29 13 / 10 11 38 0 43 20 56 22 52 80 181
Bouman 544 121 / 51 0 / 0 53 / 30 44 146 9 22 9 47 51 62 211 132
Boudreau 461 42 / 19 77 / 20 22 / 16 13 51 3 30 16 30 22 25 108 114
Rylichová 314 64 / 26 26 / 5 33 / 27 17 38 2 20 18 26 36 40 94 94
Vašáková 122 33 / 13 5 / 0 11 / 5 10 9 3 2 4 9 10 14 15 31
Herinková 94 27 / 13 0 / 0 4 / 2 1 6 2 1 2 4 3 9 14 28
Vymazalová 147 20 / 6 13 / 3 5 / 5 7 28 0 10 3 9 9 14 36 26
Štěbetáková 122 30 / 8 0 / 0 10 / 8 12 11 0 2 4 5 14 17 21 24
Váchová 106 11 / 4 23 / 4 4 / 3 0 8 0 2 0 9 2 9 -10 23
Potočková 51 9 / 3 7 / 1 6 / 5 0 4 0 1 2 7 5 9 -3 14
Šimková 53 9 / 4 1 / 0 6 / 5 4 3 0 1 0 9 4 5 4 13
Patočková 58 16 / 4 0 / 0 8 / 4 4 8 0 0 2 2 8 9 7 12
Lačná 9 1 / 0 0 / 0 2 / 1 0 0 0 0 0 2 1 0 -2 1
Třetí
Čtvrtý
Další zápasy - ostatní družstva
 Ženy B - Hala Gymnasia
So - 04.03.2017 (V) So - 11.03.2017 (D) Ne - 26.03.2017 (V) So - 08.04.2017 (D)
BK Klatovy Slovan Varnsdorf Slovan Varnsdorf Sokol Kladno
15:30       
 St. dorostenky - Hala 3. ZŠ Komenského
So - 04.03.2017 (V) Ne - 05.03.2017 (V)
BA Sparta Praha BK Strakonice
09:00  11:30 
 Ml. dorostenky - Hala 3. ZŠ Komenského
So - 11.03.2017 (D) Ne - 12.03.2017 (D)
SBŠ Ostrava BK Havířov
     
 St. žákyně - Hala 3. ZŠ Komenského
So - 04.03.2017 (V) Ne - 05.03.2017 (V) Ne - 05.03.2017 (D) So - 18.03.2017 (V)
BK Klatovy BK Strakonice BK Strakonice Slovan Litoměřice
13:30  09:30  13:30   
 Ml. žákyně - Hala 3. ZŠ Komenského
So - 25.03.2017 (V) Ne - 26.03.2017 (V) So - 08.04.2017 (D) Ne - 09.04.2017 (D)
Pastelka MB BK Prosek BK Horejsek Děčín Slovan Varnsdorf
13:00         
 St. minižákyně - Hala Gymnasia
So - 18.03.2017 (V)
BK Studánka Pardubice - kval.
  
 Ml. minižákyně - Hala Na Nivách
So - 11.03.2017 (V) Ne - 12.03.2017 (V) So - 25.03.2017 (V)
BK Studánka Pardubice-kval BSK Continental TJ Jičín-kval Turnaj 3x3 (Nová Paka)
        
 Nejml. minižákyně - Hala Na Nivách
So - 04.03.2017 (D) So - 18.03.2017 (D) So - 01.04.2017 (V)
Turnaj 3x3 (Trutnov) Bižuterie Jablonec - kval. Sokol ZVUS Hradec Králové-kval
        
 Muži - hala 3. ZŠ Komenského
So - 04.03.2017 (V) Ne - 05.03.2017 (V)
Sokol BK Chrudim BK Přelouč
17:00  10:00 
 Junioři - hala 3. ZŠ Komenského
Ne - 05.03.2017 (V)
Basketbal TJ Svitavy
12:00
14:00
 Kadeti - hala 3. ZŠ Komenského
Út - 14.03.2017 (V) So - 18.03.2017 (V) Ne - 19.03.2017 (V) So - 01.04.2017 (D)
Tesla Pardubice Sj BK Litoměřice B Sluneta Ústí n. L. Sokol Žižkov
18:50    12:00  17:00 
 St. žáci - hala Gymnasia
So - 11.03.2017 (D) So - 11.03.2017 (D) So - 25.03.2017 (V) So - 25.03.2017 (V)
BC Kolín BC Kolín BK Přelouč BK Přelouč
09:30  11:30       
 Ml. mini U 12 - hala Na Nivách
So - 04.03.2017 (V) So - 18.03.2017 (D) So - 01.04.2017 (V) So - 22.04.2017 (D)
BK Synthesia Pardubice Sokol Nová Paka SK Týniště nad Orlicí BK Vysoká nad Labem
09:00
11:00
        
 Mini mini U 11 - hala Na Nivách
So - 25.03.2017 (V) So - 08.04.2017 (D) Ne - 09.04.2017 (D)
BVK Holice BK Synthesia Pardubice B BK Vysoká nad Labem
      13:00
15:00

 Hlavní partneři

Město Trutnov

UP

BAK

DLNK

DLNK

Radio Černá Hora
 
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 OBI
OBI
DMS POMOCKOSEM na 87 777
DMS POMOCKOSEM
Výročí
04. 03.
dort Aneta Pačesová
(Kadetky U17, St. žákyně U15)
04. 03.
dort František Sýkora
(Mini minci U 11)
04. 03.
dort Aneta Váchová
(Ženy A, Ženy B, Juniorky U19)
03. 03.
dort Alena Slezáková
(Ženy B)
02. 03.
dort Veronika Borsová
(Ml. žákyně U14, St. žákyně U15)
01. 03.
dort Natálie Fraňková
(St. mini U13, Ml. mini U12)
28. 02.
dort Nela Michálková
(Kadetky U17)
27. 02.
dort Květa Benediktová
(Ženy B)
26. 02.
dort Sára Jedličková
(St. mini U13, Ml. mini U12)
 
Mattoni Molten TVcom
Mapy.cz: Najdete nás zde Asociace ženských ligových klubů Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz