Je 22.10.2018, svátek má Sabina, Kora, Kordula, slavíme Mezinárodní den balbutiků Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
Tabulka soutěže
Základní část
1  TJ Jiskra Havlíčkův Brod
2  BK Studánka Pardubice
3  Sokol Hradec Králové "B"
4  BK Ústí nad Orlicí
5  TJ SPŠ stavební Náchod
6  BSK Continental TJ Jičín
7  BK NAPOS Vysoká n.L.
7  TJ Sokol Jaroměř-Josefov
8  Loko Trutnov "B"
9  SK Týniště nad Orlicí
Nejlepší střelkyně
(podle ø na zápas)
1 Hůlková Jana
52 b. | ø na zápas 13.00
2 Chlebová Anna
26 b. | ø na zápas 6.50
3 Kamitzová Markéta
25 b. | ø na zápas 6.25
4 Gumanová Valérie
10 b. | ø na zápas 5.00
5 Bönischová Izabela
17 b. | ø na zápas 4.25
6 Sloupová Adéla
14 b. | ø na zápas 3.50
Soupiska
50 Zahradníková Anna
11 let |             |  
Bönischová Izabela
11 let |             |  
Feltlová Sandra
    let |             |  
Fraňková Anna
    let |             |  
Gumanová Valérie
11 let |             |  
Hillerová Simona
    let |             |  
Hůlková Jana
11 let |             |  
Hyjánková Barbora
10 let |             |  
Chlebová Anna
11 let |             |  
Jezvinová Vendula
    let |             |  
Kamitzová Markéta
    let |             |  
Kuřitková Nikola
9 let |             |  
Lachmanová Kateřina
    let |             |  
Prokopová Aneta
    let |             |  
Rozsévačová Emma
11 let |             |  
Rozsívalová Pavlína
9 let |             |  
Skalická Miriam
    let |             |  
Sloupová Adéla
11 let |             |  
Součková Tereza
11 let |             |  
Straková Aneta
    let |             |  
Tomášová Lenka
    let |             |  
Trčková Barbora
11 let |             |  
Uhříčková Amelie
10 let |             |  
Vacková Simona
    let |             |  
Volšíková Anna
    let |             |  
 Další zápasy - Hala Gymnasia
VČ přebor mladšího minižactva U12
So - 03.11.2018 (V)
VČ přebor mladšího minižactva U12
So - 17.11.2018 (V)
VČ přebor mladšího minižactva U12
Ne - 02.12.2018 (D)
VČ přebor mladšího minižactva U12
So - 15.12.2018 (V)
BSK Continental TJ Jičín SK Týniště nad Orlicí BK NAPOS Vysoká n.L. BK Studánka Pardubice
13:30
15:30
   09:30
11:30
  
       
Mladší minižákyně
VČ přebor mladšího minižactva U12

Mladší minižákyně VČ přebor mladšího minižactva U12
Trenér: Martin Čermák
Asistent: Tereza Šípová, Jana Strnadová, Hana Tomanová
Mladší minižákyně - VČ přebor mladšího minižactva U12
<center>Mladší minižákyně - VČ přebor mladšího minižactva U12
</center>
Mladší minižákyně - VČ přebor mladšího minižactva U12

Fotografie týmu pro sezónu 2018

VČ přebor mladšího minižactva U12
základní část
TJ SPŠ stavební Náchod
20. 10. 2018, 10:30, venku
TJ SPŠ stavební Náchod
20. 10. 2018, 10:30, venku
TJ SPŠ stavební Náchod
20. 10. 2018, 09:00, venku
TJ SPŠ stavební Náchod
20. 10. 2018, 09:00, venku
Sezóna celkemSezóna celkem
20. 10. 2018, v 10:30
TJ SPŠ stavební Náchod - Loko Trutnov
51:40
(12:4, 8:10, 14:16, 17:10)
rozhodčí: Doubková Tereza,
Celkem 0 18 / 18 0 / 0 14 / 4 0 0 0 0 0 0 0 16 14 40
# Hráč Čas 2b 3b TH D.ú. D.o. Bl. As. M+ M- F+ F- Hod. B.
2 Hůlková J. 0 7 / 7 0 / 0 4 / 0 0 0 0 0 0 0 0 2 8 14
4 Chlebová A. 0 5 / 5 0 / 0 2 / 0 0 0 0 0 0 0 0 2 6 10
1 Bönischová I. 0 2 / 2 0 / 0 2 / 1 0 0 0 0 0 0 0 3 1 5
3 Hyjánková B. 0 1 / 1 0 / 0 2 / 2 0 0 0 0 0 0 0 0 4 4
7 Rozsévačová E. 0 1 / 1 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2
8 Sloupová A. 0 1 / 1 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2
10 Trčková B. 0 1 / 1 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2
5 Kamitzová M. 0 0 / 0 0 / 0 2 / 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
6 Kuřitková N. 0 0 / 0 0 / 0 2 / 0 0 0 0 0 0 0 0 3 -5 0
9 Součková T. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 3 -3 0
11 Vacková S. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 1 -1 0
20. 10. 2018, v 09:00
TJ SPŠ stavební Náchod - Loko Trutnov
63:40
(16:12, 7:2, 14:20, 26:6)
rozhodčí: Doubková Tereza,
Celkem 0 20 / 20 0 / 0 3 / 0 0 0 0 0 0 0 0 8 29 40
# Hráč Čas 2b 3b TH D.ú. D.o. Bl. As. M+ M- F+ F- Hod. B.
2 Hůlková J. 0 6 / 6 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 2 10 12
5 Kamitzová M. 0 5 / 5 0 / 0 1 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9 10
1 Bönischová I. 0 3 / 3 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 3 3 6
4 Chlebová A. 0 3 / 3 0 / 0 2 / 0 0 0 0 0 0 0 0 1 3 6
7 Rozsévačová E. 0 1 / 1 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 2
9 Součková T. 0 1 / 1 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2
10 Trčková B. 0 1 / 1 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2
3 Hyjánková B. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kuřitková N. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 1 -1 0
8 Sloupová A. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Vacková S. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Celkem 0 77 / 77 0 / 0 43 / 17 0 0 0 0 0 0 0 40 105 171
Hráč Čas 2b 3b TH D.ú. D.o. Bl. As. M+ M- F+ F- Hod. B.
 Bönischová I. 0 8 / 8 0 / 0 2 / 1 0 0 0 0 0 0 0 14 2 17
 Gumanová V. 0 4 / 4 0 / 0 2 / 2 0 0 0 0 0 0 0 0 10 10
 Hůlková J. 0 21 / 21 0 / 0 22 / 10 0 0 0 0 0 0 0 9 31 52
 Hyjánková B. 0 1 / 1 0 / 0 2 / 2 0 0 0 0 0 0 0 0 4 4
 Chlebová A. 0 13 / 13 0 / 0 4 / 0 0 0 0 0 0 0 0 5 17 26
 Kuřitková N. 0 0 / 0 0 / 0 2 / 0 0 0 0 0 0 0 0 4 -6 0
 Kamitzová M. 0 12 / 12 0 / 0 5 / 1 0 0 0 0 0 0 0 0 21 25
 Rozsévačová E. 0 5 / 5 0 / 0 4 / 1 0 0 0 0 0 0 0 1 7 11
 Sloupová A. 0 7 / 7 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 3 11 14
 Součková T. 0 1 / 1 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 3 -1 2
 Straková A. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 Trčková B. 0 2 / 2 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 4
 Tomášová L. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 Vacková S. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 1 -1 0
 Volšíková A. 0 3 / 3 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 6
Třetí
Čtvrtý

 Nejnovější články
V Náchodě opět bez výhry
21. 10. 2018, Martin Čermák
V utkání v Náchodě jsme vstupovali s nadějí prvního vítězství v sezoně, bohužel soupeř ukázal větší bojovnost a chuť po vítězství než my.

... Celý článek ...
Dobrý výkon z Ústí
07. 10. 2018, Martin Čermák
První utkání čekalo kategorii U12 v Ústí nad Orlicí.

... Celý článek ...
Mladší minižákyně zahájí svou soutěž v Ústí nad Orlicí
24. 08. 2018, www.bktrutnov.cz
Mladší minižákyně čeká smíšený Východočeský přebor mladšího minižactva. Utkají se tak s čistě dívčími, chlapeckými, i smíšenými celky. Soutěž začínáme první říjnovou sobotu v Ústí nad Orlicí.

... Celý článek ...
Dva trutnovské týmy vezou z Brandýsa medaili fotak
11. 06. 2018, Jana Strnadová
Již poněkolikáté se Trutnov zúčastnil tradičního mezinárodního turnaje v Brandýse. Celkem do Brandýsa odjelo 38 hráčů a hráček našeho klubu. Ty se rozdělily do 3 týmů - U10 kluci, U10 holky a U12 holky.

... Celý článek ...
 Nejnovější fotogalerie

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

BAK

DLNK

DLNK

Hitradio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 OBI
OBI
DMS POMOCKOSEM na 87 777
DMS POMOCKOSEM
Výročí
24. 10.
black-rose Vzpomínáme na jednoho z průkopníků basketbalu v Trutnově, dlouholetého hlasatele při ligových utkáních a skvělého člověka a kamaráda pana Milana Losu (†24. 10. 2007).
23. 10.
dort Julie Smilnická
(Ženy B)
21. 10.
dort Nicole Friedrichová
(Mini mini U11)
 
Nilfisk Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz