Je 24.01.2018, svátek má Milena, Timotej, Amanda Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
Tabulka soutěže
Základní část
1  Královští Sokoli
1  Baskeťáci Josefov
2  Sokol Nová Paka
3  Synthesia Pardubice B
4  Loko Trutnov
5  TJ Sokol BK Chrudim
6  SŠB Pardubice
7  Sokol Vysoké Mýto
Nejlepší střelci
(podle ø na zápas)
1 Kamitz Martin
218 b. | ø na zápas 15.57
2 Štěpánský Adam
178 b. | ø na zápas 14.83
3 Mach Daniel
19 b. | ø na zápas 9.50
4 Poliak Tadeáš
65 b. | ø na zápas 4.64
5 Burda Matěj
58 b. | ø na zápas 4.14
6 Hartman Matyáš
55 b. | ø na zápas 3.44
Soupiska
8 Kozlovský Jakub
12 let |             |  
18 Langr Matyáš
12 let |             |  
33 Nýdrle Tom
12 let |             |  
41 Bureš Jiří
13 let |             |  
44 Zapadlo Hugo
12 let |             |  
55 Masopust Daniel
12 let |             |  
Braun Vít
14 let |             |  
Burda Matěj
14 let |             |  
Hartman Matyáš
13 let |             |  
Kamitz Martin
13 let |             |  
Kunc Vojtěch
15 let |             |  
Kyral Daniel
14 let |             |  
Mach Daniel
13 let |             |  
Poliak Tadeáš
15 let |             |  
Synek Martin
14 let |             |  
Štěpánský Adam
14 let |             |  162 cm
Vlach Ondřej
12 let |             |  
Vosáhlo Michal
13 let |             |  
Vymlátil Filip
14 let |             |  
 Další zápasy - hala Gymnasia
Nadregionální soutěž st. žáků U15
So - 03.02.2018 (D)
Nadregionální soutěž st. žáků U15
So - 17.02.2018 (D)
Nadregionální soutěž st. žáků U15
So - 03.03.2018 (V)
Nadregionální soutěž st. žáků U15
So - 17.03.2018 (D)
Královští Sokoli Synthesia Pardubice B SŠB Pardubice TJ Sokol BK Chrudim
           
       
St. žáci U 15
Nadregionální soutěž st. žáků U15

St. žáci U 15 Nadregionální soutěž st. žáků U15
Trenér: Hynek Stiehl
Asistent: Petr Zapadlo, Radek Vymlátil
St. žáci U 15 - Nadregionální soutěž st. žáků U15
<center>St. žáci U 15 - Nadregionální soutěž st. žáků U15</center>
St. žáci U 15 - Nadregionální soutěž st. žáků U15

Fotografie týmu pro sezónu 2017

Nadregionální soutěž žáků U15
skupina D
Sokol Vysoké Mýto
20. 01. 2018, 16:00, venku
Sokol Vysoké Mýto
20. 01. 2018, 16:00, venku
Sokol Vysoké Mýto
20. 01. 2018, 14:00, venku
Sokol Vysoké Mýto
20. 01. 2018, 14:00, venku
Sezóna celkemSezóna celkem
20. 01. 2018, v 16:00
Sokol Vysoké Mýto - Loko Trutnov
24:30
(8:14, 4:4, 8:9, 4:3)
rozhodčí: Holubová Anežka, Bubeníček Daniel
Celkem 0 6 / 6 3 / 3 18 / 9 0 0 0 0 0 0 0 10 11 30
# Hráč Čas 2b 3b TH D.ú. D.o. Bl. As. M+ M- F+ F- Hod. B.
16 Štěpánský A. 0 4 / 4 0 / 0 8 / 7 0 0 0 0 0 0 0 3 11 15
25 Mach D. 0 0 / 0 3 / 3 4 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 9
35 Poliak T. 0 1 / 1 0 / 0 2 / 1 0 0 0 0 0 0 0 2 0 3
12 Bureš J. 0 1 / 1 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 2
41 Vosáhlo M. 0 0 / 0 0 / 0 2 / 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
13 Braun V. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Synek M. 0 0 / 0 0 / 0 2 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -2 0
31 Vymlátil F. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 4 -4 0
20. 01. 2018, v 14:00
Sokol Vysoké Mýto - Loko Trutnov
25:51
(6:11, 2:11, 12:13, 5:16)
rozhodčí: Bubeníček Daniel, Holubová Anežka
Celkem 0 17 / 17 5 / 5 6 / 2 0 0 0 0 0 0 0 16 31 51
# Hráč Čas 2b 3b TH D.ú. D.o. Bl. As. M+ M- F+ F- Hod. B.
16 Štěpánský A. 0 8 / 8 3 / 3 4 / 2 0 0 0 0 0 0 0 3 22 27
14 Mach D. 0 2 / 2 2 / 2 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 4 6 10
41 Vosáhlo M. 0 3 / 3 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 6
35 Poliak T. 0 2 / 2 0 / 0 2 / 0 0 0 0 0 0 0 0 3 -1 4
13 Braun V. 0 1 / 1 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2
31 Vymlátil F. 0 1 / 1 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 3 -1 2
12 Bureš J. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Synek M. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 3 -3 0
Celkem 0 261 / 261 31 / 31 254 / 113 0 0 0 0 0 0 0 308 279 728
Hráč Čas 2b 3b TH D.ú. D.o. Bl. As. M+ M- F+ F- Hod. B.
 Langr M. 0 0 / 0 0 / 0 2 / 1 0 0 0 0 0 0 0 3 -3 1
 Bureš J. 0 15 / 15 0 / 0 2 / 0 0 0 0 0 0 0 0 25 3 30
 Braun V. 0 4 / 4 1 / 1 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 9 2 11
 Mach D. 0 2 / 2 5 / 5 4 / 0 0 0 0 0 0 0 0 4 11 19
 Masopust D. 0 0 / 0 0 / 0 2 / 1 0 0 0 0 0 0 0 1 -1 1
 Štěpánský A. 0 50 / 50 16 / 16 49 / 30 0 0 0 0 0 0 0 33 126 178
 Kunc V. 0 5 / 5 0 / 0 10 / 1 0 0 0 0 0 0 0 16 -14 11
 Kozlovský J. 0 2 / 2 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 4
 Synek M. 0 11 / 11 0 / 0 8 / 3 0 0 0 0 0 0 0 15 5 25
 Kamitz M. 0 79 / 79 4 / 4 85 / 48 0 0 0 0 0 0 0 36 145 218
 Burda M. 0 22 / 22 3 / 3 10 / 5 0 0 0 0 0 0 0 16 37 58
 Kyral D. 0 7 / 7 0 / 0 13 / 2 0 0 0 0 0 0 0 24 -19 16
 Vymlátil F. 0 5 / 5 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 38 -28 10
 Vlach O. 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 6 -6 0
 Hartman M. 0 19 / 19 2 / 2 32 / 11 0 0 0 0 0 0 0 32 2 55
 Poliak T. 0 28 / 28 0 / 0 29 / 9 0 0 0 0 0 0 0 27 18 65
 Vosáhlo M. 0 10 / 10 0 / 0 8 / 2 0 0 0 0 0 0 0 17 -1 22
 Zapadlo H. 0 2 / 2 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 4
Třetí
Čtvrtý

 Nejnovější články
 Nejnovější fotogalerie

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

BAK

DLNK

DLNK

Radio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 OBI
OBI
DMS POMOCKOSEM na 87 777
DMS POMOCKOSEM
Výročí
29. 01.
dort Martina Gumanová
(Ženy B)
26. 01.
dort Jakub Kasper
(Mini minci U 11)
25. 01.
dort Hedvika Hartmanová
(Kadetky U17, Kadetky U17 - B, St. žákyně U15)
25. 01.
dort Nikola Kuřitková
(Ml. mini U12, Mini mini U11)
25. 01.
dort Daniel Švanda
(Mini minci U 11)
24. 01.
dort Pavlína Rozsívalová
(St. mini U13)
24. 01.
dort Dominika Růtová
(St. mini U13, Ml. mini U12)
 
Nilfisk Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz