80 Buková Rozárie
84 Kűnzlová Sophia
86 Krásná Karolína
93 Lorencová Sára
Start dubna pod trutnovskými bezednými koši plný radosti. Mládež dál extraligová
11. 04. 2024, Tomáš Otradovský, Krkonošský deník
Basketbalový oddíl Lokomotivy Trutnov se pomalu loučí s mistrovským ročníkem 2023/2024 a úvodní dny čtvrtého měsíce v roce přinesly do Podkrkonoší slušnou porci dobré nálady.
... Celý článek ...
Mladší žákyně si definitivně zajistily ligu starších žákyň pro příští ročník
Sobotním vítězstvím v Mladé Boleslavi si již tři kola před koncem zajistily mladší žákyně účast mezi nejlepšími v kategorii U15 pro příští sezónu. O den později přidaly další výhru proti Spartě, tentokrát v domácím prostředí.
Mladší žákyně z Benešova výhru nepřivezly
Po dlouhé sérii vítězství prohrály mladší žákyně třetí zápas v řadě. Po porážkách s Jičínem tentokrát podlehly Benešovu, ač většinu zápasu byly v mírném vedení. Pevně věříme, že v dalších zápasech s Mladou Boleslaví a Spartou se vrátíme na vítěznou vlnu.
Oslabené mladší žákyně podlehly Jičínu
Šest zápasů trvala vítězná série mladších žákyň, které postupně přehrály Jičín, Sadskou, Benešov, Spartu, Mladou Boleslav a Pelhřimov. O tomto víkendu ale náš celek nastoupil značně nekompletní a sérii nám tak ukončil soupeř, proti kterému jsme jí začali - tedy Jičín. Další zápas čeká naše hráčky až za tři týdny, kdy zamíří do Benešova.
Mladší žákyně zůstávají v roce 2024 neporaženy
Nadále neporaženy zůstávají v ligové nadstavbě mladší žákyně. O tomto víkendu přivítaly nebezpečný celek Pelhřimova (ze sobotního zápasu se omluvil zatím poslední tým tabulky Tišnov). Vstup do utkání byl výborný a po čtyřech minutách náš tým vedl 13:0. Potom jsme se zasekli v koncovce a do poločasu dali pouhé dva body z trestných hodů, když soupeř hodně zatáhl svoji obranu a střelba nám prostě nešla (včetně "šestek"). Ale i tak náš tým v poslední čtvrtině zabral a zaslouženě zvítězil a to i přesto, že se nedařilo. Trenér Veselý pochválil tým i za velkou týmovost.
Mladší žákyně v nadstavbě bez porážky
Mladší žákyně pokračují ve své vítězné sérii, když v sobotním duelu uspěly na půdě pražské Sparty a v neděli přehrály Mladou Boleslav. O své sobotní výhře rozhodly již v prvním poločase, ve kterém si vybudovaly šestadvacetibodový náskok a povolily svým soupeřkám pouhých sedm bodů. I v neděli se už v poločase vedlo přes dvacet, ve třetí čtvrtině pak naše hráčky povolily soupeřkám jediný bod a Mladá Boleslav korigovala konečné skóre až v závěrečné části.
Výborný vstup do ligy mladších žákyň
Výborně vstoupily do ligové nastavby mladší žákyně. S loňským účastníkem mistrovství ČR, BC Benešov, sice většinu zápasu prohrávaly, ale stále se držely na dostřel. V poslední čtvrtině pak dokázaly zápas otočit ve svůj prospěch. Soupeřky přitom o svých kvalitách přesvedčily hned druhý den, když uspěly v Jičíně.
Nadstavbová část ligy mladších žákyň vylosována
13. 12. 2023, Petr Kapitulčin
Do skupiny B žákovské ligy byl zařazen náš celek mladších žákyň U14 pro nadstavbovou část. Utkáme se v ní jak se soupeři, které už známe (Jičín, Sparta, Mladá Boleslav), tak se soupeři zcela novými (Benešov, Pelhřimov, Tišnov). Výkonnostním cílem je skončit mezi prvními čtyřmi, což by znamenalo automatický postup do žákovské ligy U15 pro příští rok, bez nutnosti hrát květnovou kvalifikaci.
Mladší žákyně zakončily základní část nečekanými výhrami
Nečekané vítězství si připsaly na své konto mladší žákyně v sobotu, když v předposledním zápase základní části porazily v domácím prostředí Jičín. V neděli pak přišel ještě větší šok, když trutnovské naděje přehrály Sadskou.
Mladší žákyně dvakrát přehrály Spartu
Dvě vítězství si připsaly na svě konto mladší žákyně. V pátek kromě prvních minut své soupeřky jasně přehrávaly a povolily jim snížit až ve velmi prostřídané sestavě v poslední čtvrtině. Sobotní zápas už byl i s ohledem na naši výrazně užší rotaci vyrovnanější, ani tentokrát o našem vítězství ale nebylo pochyb.
Mladší žákyně podlehly favoritům
Dvě porážky si na své konto připsaly mladší žákyně, když v oslabené sestavě o několik zraněných hráček nestačily na týmy Hradce Králové a USK Praha. Ve zbývajících čtyřech duelech základní části se představí vždy v domácím prostředí, zafandit našim hráčkám je možno již tento pátek (18:15) a v sobotu (9:30), když dvakrát hostí pražskou Spartu.
Mladší žákyně hrály na hřištích favoritů
Mladší žákyně odehrály další dva zápasy na hřištích favoritů - v Sadské a v Jičíně. V sobotu náš tým proti fyzicky vyspělému týmu začal dobře, postupem času se ale ukazovala převaha domácích. V neděli jsme hráli už o něco agresivněji a hra byla pohlednější. O lepší výsledky nás připravují špatné přihrávky a neproměňování jasných příležitostí.
Strana: | 1 | 2 |