Je 25.04.2024, svátek má Marek, Irvin, Izmael, Vojen, slavíme Světový den boje proti malárii Servisní stránky

Tabulka soutěže
Základní část
V dorostenecké lize dvě výhry a sedmé místo
29. 03. 2009, Petr Kapitulčin
Dva velice podobné zápasy sehrála rezerva starších dorostenek. V sobotu i v neděli hrozivý výkon v první půli, který v neděli snad ani nezasluhuje komentář. Po stažení sestavy na šest hráček zlepšený výkon po změně stran, a následně v závěru po vystřídání znovu výkon mírně řečeno velice rozpačitý.KARA Trutnov B - SKB Tišnov 70:57 (19:13,29:26,51:41)Body: Skokanová 19(2/1), Bělohoubková 17(6/1), To
... Celý článek ...
Překvapivá, ale zasloužená výhra v ostravě
25. 03. 2009, Petr Kapitulčin
Starší dorostenky B odjížděly k dohrávkám dorostenecké ligy bez velkých ambicí. Oběma ostravským celkům doma podlehly i s pendly.SBŠ Ostrava B - KARA Trutnov B 60:75 (18:27,36:47,50:67)Domácí tým před týdnem porazil rezervu Hradce téměř o čtyřicet bodů a postupuje do finálové čtveřice dorostenecké ligy, náš tým však ostravské hráčky zaskočil výborným úvodem, ve kterém jsme si vybudovali až patnác
Kadetky si přivezly první výhry ze hřišť soupeřů
28. 02. 2009, Petr Kapitulčin
Ve velmi neobvyklé sestavě odjely kadetky k zápasům do Krnova a Šumperka. K zápasům bylo připraveno jen sedm hráček, z toho hned pět hrálo a hraje většinu kariéry na postu pivota.LOKO KRNOV - KARA TRUTNOV "B" 62 : 76 (15:18,23:33,42:54)Domácí celek vedl rychle 5:2, následných pět minut jsme ale vyhráli 13:0 a vytvořili si desetibodový náskok. O ten jsme na začátku druhé čtvrtiny přišli, ovšem
V dorostenecké lize dvě vítězství
15. 02. 2009, Petr Kapitulčin
Po více jak dvou měsících jsme poznali radost z výhry v dorostenecké lize. V sobotu však náš výkon i přes posílení z A týmu dorostenek rozhodně nedosahoval ligových parametrů. Naštěstí jsme zvládli závěr a připsali si dva body. V neděli v oslabené sestavě jsme hostili Kyjov, a zejména díky lepší fyzičce a výkonu Skokanové s Totkovou jsme vyhráli i tento zápas. KARA Trutnov "B" - SK UP Olomouc 66
Kadetky bez výhry
02. 02. 2009, Petr Kapitulčin
Rezerva starších dorostenek podle očekávání prohrála v Havířově a Příboře. V nedělním utkání však překvapivé vítězství získat mohla.Po tomto víkendu přemýšlím zda je nutné psát komentáře k jednotlivým utkáním, opakovat neustále to samé mi přijde zbytečné, předpoklad že by se hráčky mohly nad neustále stejnými chybami zamyslet je zdá se velice naivní. Proto už opravdu naposledy - v sobotu nám, jak
Přežili jsme
19. 01. 2009, Petr Kapitulčin
V neuvěřitelně zdecimované sestavě jsme nastoupili proti Hradci B, což je v podstatě kompletní celek extraligových mladších dorostenek(a tuto soutěž Hradec vede). Soupeř bohužel nebyl ochoten vzájemné zápasy odložit (i přes nabídku odehrát obě utkání kdykoliv v budoucnosti v Hradci), a tak v trutnovském dresu nastoupily všechny dostupné hráčky ročníků 1992, 93 a 94. Celkem nás bylo šest - čtveřice
Kadetky propadly
20. 12. 2008, Petr Kapitulčin
V posledních zápasech v roce 2008 kadetky výsledkově i výkonnostně propadly.SKB Tišnov - KARA Trutnov "B" 80:55 (18:8,43:21,59:38)Do utkání jsme vstoupili se základní sestavou mladších dorostenek, která však totálně propadla a po pěti minutách prohrávala 14:0. Po prostřídání jsme začali se soupeřem držet krok a uhráli vzhledem k předvedenému výkonu lichotivý výsledek, zvlášť když v dresu domácích
Dvě porážky s ostravačkami
07. 12. 2008, Petr Kapitulčin
V dorostenecké lize jsme v domácím prostředí nastoupili proti Ostravě B a Ostravě A. Z různých důvodů chybělo mnohoh hráček pro které byla tato soutěž přihlášena, a tak jsme v sobotu nastoupili jen v devíti, ovšem po chvíli nedovolily zdravotní problémy pokračovat v zápase Skokanové, takže na většinu víkendu nás bylo pouze osm.KARA Trutnov "B" - SBŠ Ostrava "B" 69:81 (18:17,38:44,50:62)Soupeři v
Dva úspěchy kadetek v domácím prostředí
23. 11. 2008, Petr Kapitulčin
V dorostenecké lize starších dorostenek jsme tentokrát nastoupili proti celkům z dolní poloviny tabulky. V posílené sestavě tak bylo jasným úkolem bez problémů zvítězit, předvést dobrý výkon a hlavně mít radost z basketbalu.Podařilo se nám to bohužel jen v neděli, kdy jsme nehráli bez chyb, ale výkon se dal označit za docela dobrý. V sobotu byla bohužel naše hra o poznání horší. Všechny hráčky dos
Kadetky u soupeřů neuspěly
09. 11. 2008, Petr Kapitulčin
K zápasům jsme odjížděli ve velice oslabené sestavě a obávali se debaklů. Ty nepřišly, ale přesto musíme být po víkendu hodně zklamaní. Jiskra Kyjov - KARA Trutnov "B" 79 : 50 (19:10,38:21,54:31)Většinu zápasu jsme odehráli v podstatě ve dvou, kromě Bělohoubkové se Skokanovou ostatním hráčkám míč většinou překážel. I přesto jsme s domácím celkem nesehráli špatný zápas a v lepším složení bychom moh
Kadetky s bilancí 1:1
26. 10. 2008, Petr Kapitulčin
Úvodní zápasy dorostenecké ligy má za sebou tým kadetek. Družstvo je složeno z mladších dorostenek, které loni nastoupovaly v oblastním přeboru, a v domácích utkáních bude doplňováno o pendly z extraligového áčka. KARA Trutnov "B" - BK Příbor 77:65 (16:14,31:34,55:52)Vyrovnaný zápas jsme rozhodli výborným nástupem do poslední čtvrtiny, kdy úvodních pět minut skončilo 12:1 pro Trutnov. Ve zbytku
Na Memoriálu Milana Losy osmé
28. 09. 2008, Petr Kapitulčin
Bez vítězství skončilo družstvo Kara Trutnov "B" na Memoriálu Milana Losy. Osmé místo bylo před turnajem vcelku očekávané, první dva zápasy s Jičínem a Sadskou ukázaly že oprávněně. Zlepšený výkon proti Studánce Pardubice a proti Liberci potěšil, ale naprostý kolaps v poslední čtvrtině zápasu s Libercem relativně dobrý dojem z alespoň určitého posunu ve výkonnosti totálně zničil.Výsledky týmu na t
Strana: | 1 |