Je 16.04.2024, svátek má Irena, Danica, Irenej, slavíme Mezinárodní den hlasu Servisní stránky

17. 03. 2010, Petr Kapitulčin
... Celý článek ...
Poslední dva zápasy dorostenecké ligy
14. 03. 2010, Petr Kapitulčin
Poslední dva zápasy dorostenecké ligy jsme odehráli v jednom dni v Praze. Ze stabilních hráček chyběla nám citelně chyběla jediná hráčka nad 180cm Hřebřinová(nemoc). BK Servis BioPro Slovanka B – KARA Trutnov B 87 : 85 po prodloužení (19:22,35:38,55:53) Domácí tým začal lépe a vedl rychle 17:8, pak jsme však deseti body v řadě otočili. Od té chvíle už se žádný z týmů až do konce zápasu neutrhl,
Dva rozdílné výkony v dorostenecké lize
28. 02. 2010, Petr Kapitulčin
KARA TRUTNOV "B" – BK DE PROSEK "B" 68 : 79 (19:17,35:47,55:63) Proti soupeři, který v posledních zápasech porazil silné Klatovy, deklasoval Plzeň, nebo přehrál i výbornou Spartu, jsme odehráli velice slušné utkání. Vstup do zápasu byl výborný, celou první čtvrtinu jsme si udržovali dokonce mírný náskok. Až ve druhé čtvrtině ukázal soupeř svou kvalitu a zejména díky protiútokům a naší děravě obra
V dorostenecké lize cenná výhra z Plzně!
14. 02. 2010, Ladislav Hřebřina, Petr Kapitulčin
TJ KLATOVY - KARA TRUTNOV "B" 99 : 68 (23:16,46:33,72:54) Proti jednomu z nejlepších celků soutěže jsme nepodali špatný výkon. Zápas splnil účel přípravy na neděli. Zahrály si všecny hráčky a i díky plnění většiny pokynů nastřílely staršímu a silnějšímu soupeři 68 bodů. Body: Potočková 18(3x3,4/1), Havlová 16(1x3,2/1), Hřebřinová 11(6/3), Andrlíková 11(1x3,2/2), Brzková 7(2/1), Knapo
V dohrávce dorostenecké ligy dle očekávání
05. 02. 2010, Petr Kapitulčin
Podle očekávání dopadl duel mezi naší rezervou dorostenek a Spartou. Ani síla soupeře (který přijel v plné sestavě) však neomlouvá naše první tři čtvrtiny. Hráčky z extraligové soupisky by měly předvádět lepší výkony, a také ostych ostatních je zbytečný, vždyť se ho zbavujeme už přes půl sezóny. Solidně jsme zahráli jen poslední čtvrtinu. V zápase byly výrazně šetřeny hráčky, které měly v následn
V dorostenecké lize s bilancí 1:1
31. 01. 2010, Petr Kapitulčin
Basketbalistky z Benešova a rezerva pražského USK byly našimi soupeřkami v dalších zápasech dorostenecké ligy. V sobotním zápase náš prořídlý žákovský kádr doplnily pendlové Janáková, Brázdová a Mazurová. Těm měl zápas posloužit k rozehrání se před nedělním těžkým extraligovým zápasem s USK. V základní sestavě však pendlující nenastoupily a vstup žákyň do zápasu byl hrozivý. Nedařilo se ale ani s
V dorostenecké lize úspěšně
17. 01. 2010, Petr Kapitulčin
Vzhledem k odložení zápasu se Spartou na žádost soupeře jsme tento víkend hráli v dorostenecké lize jen v neděli. Základ týmu opět tvořili žákyně, které vzhledem k absencím Pawlové (ukončení basketbalové činnosti), Havlové a Herbrychové (obě zranění) doplnila vedle tradičních pendlů Janákové s Brázdovou také Nečekalová. Té zápas posloužil k rozehrání se po dlouhé zdravotní pauze. KARA TRUTNOV &qu
V dohrávce podle očekávání zvítězil Prosek
10. 01. 2010, Petr Kapitulčin
Dohrávané utkání dorostenecké ligy mělo očekávaný průběh. Naše šestice unavených žákyň, unavená ze dvou zápasů ŽL, doplněná o dvě dorostenky, proti silnému domácímu celku plnému pendlů (extraligu pravidelně hrají všechny čtyři nejlepší střelkyně). Rozhodlo se již v první čtvrtině, po třech minutách jsme vedli 8:7, ovšem ve zbytku prvního hracího období nás Prosek převálcoval (23:2). Hráčky zápas n
Dorostenecká liga mladších dorostenek – pololetní hodnocení
24. 12. 2009, Petr Kapitulčin
Dorosteneckou ligu mladších dorostenek jsme získali výměnou za dorosteneckou ligu dorostenek starších. Cílem bylo mít soutěž pro dorostenky, jejichž výkonnost nestačí na pravidelné působení v extralize, a také pro žákyně, které loni po neúspěšné kvalifikaci o žákovskou ligu hrály jen čtyřčlenný krajský přebor. Takto byla jistota, že budou hrát republikovou soutěž. Člověk míní, život mění. Doroste
Kadetky zakončily rok 2009 utkáním s Kolínem
20. 12. 2009, Petr Kapitulčin
Kara Trutnov - BC Kolín 44 : 86 (8:29, 18:47, 35:71) Nejlepší tým soutěže a proti němu pět mladších žaček..To bylo utkání dorostenecké ligy mezi Trutnovem B a Kolínem. Našemu týmu chyběly Hřebřinová, Pawlová, Ponocná, Matějková, Blechová, Havlová, Herbrychová.. Nastoupilo tak pět hráček ročníku 96, z toho dvě už předtím nastoupily na chvilku i v extralize (i tam nás není mnoho..). Tuto pětici dop
Třetí výhra v dorostenecké lize
11. 12. 2009, Petr Kapitulčin
V dohrávaném utkání dorostenecké ligy v Litoměřicích jsme si připsali třetí výhru v soutěži. Začátku zápasu předcházely problémy s dopravou, a tak jsme do zápasu vstoupili jen v sedmi, po velmi krátkém rozvičení. Na našem výkonu to také bylo velice vidět a bylo veliké štěstí, že domácí tým dokázal zahodit i ty nejvyloženější střelecké příležitosti. Díky tomu jsme od po první čtvrtině mírně vedli.
V dorostenecké lize bez vítězství
06. 12. 2009, Petr Kapitulčin
S favorizovanou Aritmou, která doposud prohrála jen dva zápasy, jsme neodehráli špatné utkání. První čtvrtinu jsme dokonce vyhráli, když na našem vedení měla největší zásluhu zejména velice dobrá obrana. Postupem času nám však docházely síly, a to nejen v obraně, ale také v útoku, z čehož pramenily protiútoky a velice snadné koše soupeře. Utkání každopádně splnilo cíl, každý takový zápas je pro n
Strana: | 1 | 2 |