3. ZŠ Komenského

Fan´s Trutnov

Takový turnaj v Evropě nenajdete
29. 08. 2008, Michal Bogáň, Krkonošský deník
Nejlépe obsazený turnaj v historii. Takový bude letošní devátý ročník přípravného basketbalového turnaje žen JAKO CUP, O pohár města Trutnova - Velká cena Krkonoš, který se uskuteční mezi 18. až 21. září v hale 3. ZŠ Komenského. Přitom letos se pod Krkonošemi vůbec hrát nemělo. "Turnaj se měl podle domluvené rotace letos konat v Hradci Králové, u nás znovu až příští rok.
... Celý článek ...
Basketbalová osmnáctka loni třetí, letos čtvrtá
České basketbalistky do 18 let získaly na mistrovství Evropy ve Švédsku 4. místo. V utkání o bronzové medaile podlehly domácímu celku 54:67. Hráčka Kary Trutnov Petra Záplatová odehrála v zápase 29 minut a zaznamenala 7 bodů a 3 asistence. Trutnovská basketbalová naděje odehrála na šampionátu průměrně 26,1 minuty a patřila mezi nejvytíženější hráčky národního týmu. Loňské třetí a letošní čtvrté mí
Martin Petrovický píše ze Světové univerziády v Bělehradu - Zápisník trenéra X
Utkání o 3. místo s Austrálií jsme začali nedůrazně a brzy si soupeř vytvořil dvanáctibodový náskok. Nám se podařilo změnou obrany dotáhnout náskok a do poločasu se Australanky do naší zóny nedokázaly prosadit. Ve druhém poločase si soupeř už do zóny věděl rady, tak jsme se vrátili zpět k osobní obraně, která nám pomohla opět dotáhnout ztrátu. Bohužel soupeř po celé utkání dokázal využívat svou vý
Na Světové univerziádě čtvrté místo pro české basketbalistky
České basketbalistky obsadily na Světové univerziádě v Bělehradu 4. místo. Rozhodla o tom jejich porážka v utkání o 3. místo s Austrálií 77:88 (21:26, 36:39, 49:61). Body: Elhotová 24, Hejdová 17, Zrůstová 14, Pecková 8, Hindráková 6, Johnová 4, Šujanová a Štěpánová 2. Zlato získal celek USA, který porazil ve finále Rusko 83:64.
Petra Záplatová u postupu osmnáctky do semifinále ME
Výborného úspěchu dosáhly české reprezentantky do 18 let, které na mistrovství Evropy ve Švédsku dokázaly porazit ve čtvrtfinále favorizované Srbsko 80:68!!! Na cenném vítězství se podílela rovněž hráčka Kary Trutnov Petra Záplatová, která odehrála v utkání 26 minut a připsala si tři body, čtyři asistence a tři doskoky.Blahopřejeme mladým českým hráčkám k postupu! V sobotu se utkají v semifinále s
Martin Petrovický píše ze Světové univerziády v Bělehradu - Zápisník trenéra IX
Semifinálové utkání s Ruskem pro nás začalo dobře. Hráli jsme rychle, uvolněně, moc jsme nechybovali a dokázali svou aktivitou často dostat soupeře pod tlak. Ve druhé čtvrtině se nám ale pomalu začala vytrácet naše hlavní přednost, úspěšnost střelby ze střední a dlouhé vzdálenosti a soupeř si začal vytvářet rozhodující náskok. To, že prohrajeme tak výrazným rozdílem, rozhodla třetí čtvrtina, ve kt
České basketbalistky budou hrát na Světové univerziádě o bronzové medaile
České basketbalistky budou hrát na Světové univerziádě v Bělehradu o 3. místo. Rozhodla o tom jejich porážka v semifinále od Ruska 64:107 (24:25, 37:52, 46:79). Body: Elhotová 17, Zrůstová 14, Štěpánová 9, Hejdová 6, Hindráková 4, Johnová a Ondřejová 3, Věchtová 2, Peklová, Šujanová a Rákosníková 2.Výsledek druhého semifinále: USA - Austrálie 81:66.Český tým se utká o bronzové medaile v sobotu od
Martin Petrovický píše ze Světové univerziády v Bělehradu - Zápisník trenéra VIII
Středeční večer před semifinálovým utkáním jsme si zpestřili návštěvou blízkého obchodního domu, kde jsme narazili i na další hráčky. Všichni už máme dost toho stejného jídla. Změna byla příjemná, i když někdo dal přednost fastfoodovým pochoutkám. Já jsem si dal sushi a bylo výborné. Po návratu jsme se dohodli, že si zahrajeme s Ivanem Benešem a holkama aktivity. Nalosované dvojice Romča Hejdová -
Kara Trutnov letos bez Poháru FIBA, ale mezinárodní kontakt neztratí
Boje v druhé nejvýznamnější evropské pohárové soutěži sice trutnovští diváci v nové sezoně neuvidí, přesto o zajímavé duely mezinárodního ražení určitě nepřijdou. Kvůli finanční náročnosti nepodal Trutnov přihlášku do Evropského poháru FIBA. "Letos si prostě účast v této soutěži nemůžeme dovolit kvůli finanční situaci. Ke všemu ve skupině můžete dostat kluby ze všech koutů Evropy - třeba Ruska, Šp
Utkání s USA nevyšlo vůbec podle našich představ. Přestože po úvodním náporu soupeře jsme dokázali otočit skóre v náš prospěch na 12:10, tak v dalším průběhu utkání se Američanky postupně dostávaly do tempa a svoji aktivitou nás nutily k chybám. První čtvrtinu jsme ještě dotáhli do slušného stavu 20:28. Ve druhé čtvrtině už soupeř prokázal svoji kvalitu a když jsme se marně pokusili zastavit jeho
První porážka na Světové univerziádě přišla od velkého favorita z USA
České basketbalistky utrpěly na Světové univerziádě v Bělehradu první porážku, když ve skupině o postup do semifinále podlehly dosud suverénním Američankám 78:115 (20:28, 37:63, 60:92). Body: Hejdová 18, Elhotová 12, Zrůstová 11, Hindráková 10, Štěpánová 9, Šujanová 6, Rákosníková 4, Věchtová, Ondřejová, Pecková a Peklová 2.Na české účasti v nejlepší čtyřce univerziádního turnaje to však nic nezmě
Martin Petrovický píše ze Světové univerziády v Bělehradu - Zápisník trenéra VI
Nedělní utkání s Velkou Británií v Zrenjaninu, městečku asi 80 km od Bělehradu, bylo velmi bojovné a napínavé. Britky už od začátku dokazovaly, že na letošní Univerziádu přijely velmi silné. Jak jsme se potom dozvěděli, tak většina z nich je v národním A týmu. Od začátku nás přehrávaly predevším lepší střelbou a důrazem na doskoku. Naše holky se zdály až moc namotivované z možnosti postoupit do se
Strana: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |