Je 22.11.2017, svátek má Cecílie, Cecil, Homér, Celie Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
TĚLOVÝCHOVNÁ  JEDNOTA  LOKOMOTIVA  TRUTNOV o.s.
FIBA EUROPE


Bulletin ŽBL 2017/2018


ŽBL


Český pohár
Tabulka soutěže
Základní část
1 ZVVZ USK Praha
2 BLK Slavia
3 DSK Basketball
4 KP Brno
5 Žabiny Brno
6 Sokol Nilfisk H.
7 Loko Trutnov
8 Slovanka MB
9 BA K. Vary
10 SBŠ Ostrava
11 Technic Brno
12 U19 Chance
Nejlepší střelkyně
(podle ø na zápas)
1 Goff Shawnte Marie
151 b. | ø na zápas 16.78
2 Snyder Chelsea Katherine
89 b. | ø na zápas 9.89
3 Vacková Andrea
85 b. | ø na zápas 9.44
4 Kozumplíková Kateřina
85 b. | ø na zápas 9.44
5 Rylichová Anna
50 b. | ø na zápas 5.56
6 Rosa Brandao Michelle
33 b. | ø na zápas 3.67
Soupiska
1 Šimková Zuzana
18 let |     R     |  166 cm
5 Váchová Aneta
19 let |     R     |  163 cm
7 Rosa Brandao Michelle
26 let |     R     |  174 cm
10 Patočková Tereza
18 let |     P     |  185 cm
11 Vacková Andrea
28 let |     K     |  178 cm
13 Králová Tereza
16 let |     K     |  181 cm
14 Vymazalová Adéla
18 let |     K     |  179 cm
15 Lačná Kristýna
17 let |    K, P   |  179 cm
16 Rylichová Anna
18 let |     K     |  174 cm
17 Vašáková Dominika
18 let |    K, P   |  187 cm
19 Holubcová Kristýna
16 let |     K     |  180 cm
21 Kozumplíková Kateřina
24 let |     K     |  173 cm
22 Štěbetáková Eliška
18 let |     P     |  186 cm
24 Goff Shawnte Marie
23 let |     R     |  173 cm
34 Snyder Chelsea Katherine
27 let |     P     |  198 cm


3. ZŠ Komenského

Fan´s Trutnov

Ženy A - ŽBL
průběžná tabulka - základní část
Pořadí Tým Zápasů Vítězné Porážky Skóre Body
1 ZVVZ USK Praha 9 9 0 984 : 434 18
2 BLK Slavia Praha 10 7 3 881 : 656 17
3 DSK Basketball Nymburk 9 8 1 762 : 586 17
4 KP Brno 9 7 2 728 : 568 16
5 Žabiny Brno 10 6 4 704 : 634 16
6 Sokol Nilfisk H. Králové 9 6 3 701 : 576 15
7 Loko Trutnov 9 3 6 576 : 715 12
8 Slovanka MB 9 3 6 580 : 729 12
9 BA K. Vary 9 2 7 542 : 721 11
10 SBŠ Ostrava 9 2 7 523 : 730 11
11 Technic Brno 9 2 7 518 : 758 11
12 U19 Chance 9 0 9 455 : 847 9

Odehrané zápasy v sezoně 2017-2018
Soupeř Č. D/V Dne/hod. Skore
KP Brno 9 D 19. 11. 2017
17:00
54 : 78
(13:22, 11:16, 15:15, 15:25)
SBŠ Ostrava 8 D 29. 10. 2017
17:00
57 : 72
(12:15, 19:19, 13:18, 13:20)
U19 Chance 7 D 22. 10. 2017
17:00
107 : 51
(23:13, 26:15, 29:15, 29:8)
BA Karlovy Vary 6 V 13. 10. 2017
17:30
64 : 69
(26:17, 14:22, 12:14, 12:16)
ZVVZ USK Praha 5 D 08. 10. 2017
17:00
32 : 127
(11:29, 12:25, 5:35, 4:38)
DSK Basketball Nymburk 4 V 05. 10. 2017
19:00
102 : 56
(36:22, 22:13, 24:9, 20:12)
Technic Brno 3 D 01. 10. 2017
17:00
85 : 60
(25:9, 19:10, 20:19, 21:22)
Sokol Nilfisk Hradec Králové 2 V 27. 09. 2017
18:30
75 : 52
(23:13, 19:12, 17:11, 16:16)
Slovanka MB 1 D 24. 09. 2017
17:00
64 : 86
(19:21, 17:26, 15:14, 13:25)


Ženy A - všechny zápasy sezony
Část Kolo Datum Domácí Hosté Skore
Z 1 20. 09. 2017 BA K. Vary DSK Basketball Nymburk 80 : 90
Z 23. 09. 2017 ZVVZ USK Praha KP Brno 98 : 64
Z Žabiny Brno BLK Slavia Praha 78 : 68
Z 24. 09. 2017 U19 Chance Technic Brno 54 : 90
Z SBŠ Ostrava Sokol Nilfisk H. Králové 55 : 89
Z Loko Trutnov Slovanka MB 64 : 86
Z 2 27. 09. 2017 BLK Slavia Praha KP Brno 73 : 69
Z Slovanka MB Žabiny Brno 43 : 65
Z Sokol Nilfisk H. Králové Loko Trutnov 75 : 52
Z Technic Brno SBŠ Ostrava 69 : 50
Z DSK Basketball Nymburk U19 Chance 74 : 53
Z ZVVZ USK Praha BA K. Vary 117 : 34
Z 3 30. 09. 2017 Žabiny Brno Sokol Nilfisk H. Králové 53 : 66
Z BLK Slavia Praha Slovanka MB 95 : 54
Z 01. 10. 2017 BA K. Vary KP Brno 67 : 89
Z U19 Chance ZVVZ USK Praha 44 : 125
Z SBŠ Ostrava DSK Basketball Nymburk 56 : 105
Z Loko Trutnov Technic Brno 85 : 60
Z 4 04. 10. 2017 KP Brno Slovanka MB 74 : 54
Z Sokol Nilfisk H. Králové BLK Slavia Praha 81 : 68
Z Technic Brno Žabiny Brno 58 : 97
Z ZVVZ USK Praha SBŠ Ostrava 125 : 37
Z U19 Chance BA K. Vary 50 : 70
Z 05. 10. 2017 DSK Basketball Nymburk Loko Trutnov 102 : 56
Z 5 07. 10. 2017 Žabiny Brno DSK Basketball Nymburk 66 : 86
Z BLK Slavia Praha Technic Brno 116 : 45
Z 08. 10. 2017 U19 Chance KP Brno 63 : 109
Z SBŠ Ostrava BA K. Vary 62 : 78
Z Loko Trutnov ZVVZ USK Praha 32 : 127
Z Slovanka MB Sokol Nilfisk H. Králové 82 : 105
Z 6 13. 10. 2017 BA K. Vary Loko Trutnov 64 : 69
Z 14. 10. 2017 KP Brno Sokol Nilfisk H. Králové 74 : 60
Z BLK Slavia Praha DSK Basketball Nymburk 105 : 77
Z ZVVZ USK Praha Žabiny Brno 86 : 55
Z 15. 10. 2017 Technic Brno Slovanka MB 61 : 73
Z 16. 10. 2017 U19 Chance SBŠ Ostrava 57 : 82
Z 7 21. 10. 2017 Žabiny Brno BA K. Vary 67 : 43
Z BLK Slavia Praha ZVVZ USK Praha 69 : 98
Z Sokol Nilfisk H. Králové Technic Brno 102 : 46
Z 22. 10. 2017 SBŠ Ostrava KP Brno 51 : 75
Z Loko Trutnov U19 Chance 107 : 51
Z Slovanka MB DSK Basketball Nymburk 69 : 78
Z 8 27. 10. 2017 KP Brno Technic Brno 96 : 48
Z BA K. Vary BLK Slavia Praha 46 : 94
Z U19 Chance Žabiny Brno 43 : 80
Z 28. 10. 2017 DSK Basketball Nymburk Sokol Nilfisk H. Králové 65 : 60
Z ZVVZ USK Praha Slovanka MB 127 : 36
Z 29. 10. 2017 Loko Trutnov SBŠ Ostrava 57 : 72
Z 12 01. 11. 2017 BLK Slavia Praha Žabiny Brno 83 : 68
Z 9 17. 11. 2017 BA K. Vary Slovanka MB 60 : 83
Z 18. 11. 2017 Žabiny Brno SBŠ Ostrava 75 : 58
Z BLK Slavia Praha U19 Chance 110 : 40
Z Sokol Nilfisk H. Králové ZVVZ USK Praha 63 : 81
Z 19. 11. 2017 Loko Trutnov KP Brno 54 : 78
Z Technic Brno DSK Basketball Nymburk 41 : 85
Z 10 24. 11. 2017 BA K. Vary Sokol Nilfisk H. Králové
Z 25. 11. 2017 KP Brno DSK Basketball Nymburk
Z ZVVZ USK Praha Technic Brno
Z 26. 11. 2017 U19 Chance Slovanka MB
Z SBŠ Ostrava BLK Slavia Praha
Z Žabiny Brno Loko Trutnov
Z 11 01. 12. 2017 Sokol Nilfisk H. Králové U19 Chance
Z 02. 12. 2017 Žabiny Brno KP Brno
Z BLK Slavia Praha Loko Trutnov
Z DSK Basketball Nymburk ZVVZ USK Praha
Z 03. 12. 2017 Slovanka MB SBŠ Ostrava
Z Technic Brno BA K. Vary
Z 12 08. 12. 2017 DSK Basketball Nymburk BA K. Vary
Z 09. 12. 2017 KP Brno ZVVZ USK Praha
Z Sokol Nilfisk H. Králové SBŠ Ostrava
Z 10. 12. 2017 Technic Brno U19 Chance
Z Slovanka MB Loko Trutnov
Z 13 16. 12. 2017 KP Brno BLK Slavia Praha
Z Žabiny Brno Slovanka MB
Z Loko Trutnov Sokol Nilfisk H. Králové
Z 17. 12. 2017 SBŠ Ostrava Technic Brno
Z U19 Chance DSK Basketball Nymburk
Z BA K. Vary ZVVZ USK Praha
Z 14 06. 01. 2018 KP Brno BA K. Vary
Z ZVVZ USK Praha U19 Chance
Z DSK Basketball Nymburk SBŠ Ostrava
Z Sokol Nilfisk H. Králové Žabiny Brno
Z 07. 01. 2018 Technic Brno Loko Trutnov
Z Slovanka MB BLK Slavia Praha
Z 15 12. 01. 2018 BA K. Vary U19 Chance
Z 13. 01. 2018 BLK Slavia Praha Sokol Nilfisk H. Králové
Z Žabiny Brno Technic Brno
Z Loko Trutnov DSK Basketball Nymburk
Z 14. 01. 2018 Slovanka MB KP Brno
Z SBŠ Ostrava ZVVZ USK Praha
Z 16 19. 01. 2018 BA K. Vary SBŠ Ostrava
Z 20. 01. 2018 KP Brno U19 Chance
Z ZVVZ USK Praha Loko Trutnov
Z Sokol Nilfisk H. Králové Slovanka MB
Z 21. 01. 2018 DSK Basketball Nymburk Žabiny Brno
Z Technic Brno BLK Slavia Praha
Z 17 26. 01. 2018 Loko Trutnov BA K. Vary
Z 27. 01. 2018 Sokol Nilfisk H. Králové KP Brno
Z DSK Basketball Nymburk BLK Slavia Praha
Z Žabiny Brno ZVVZ USK Praha
Z 28. 01. 2018 Slovanka MB Technic Brno
Z SBŠ Ostrava U19 Chance
Z 19 03. 02. 2018 SBŠ Ostrava Loko Trutnov
Z 18 16. 02. 2018 BA K. Vary Žabiny Brno
Z 17. 02. 2018 KP Brno SBŠ Ostrava
Z ZVVZ USK Praha BLK Slavia Praha
Z DSK Basketball Nymburk Slovanka MB
Z 18. 02. 2018 U19 Chance Loko Trutnov
Z Technic Brno Sokol Nilfisk H. Králové
Z 19 03. 03. 2018 Sokol Nilfisk H. Králové DSK Basketball Nymburk
Z Slovanka MB ZVVZ USK Praha
Z BLK Slavia Praha BA K. Vary
Z Žabiny Brno U19 Chance
Z 04. 03. 2018 Technic Brno KP Brno
Z 20 09. 03. 2018 Slovanka MB BA K. Vary
Z 10. 03. 2018 KP Brno Loko Trutnov
Z ZVVZ USK Praha Sokol Nilfisk H. Králové
Z 11. 03. 2018 SBŠ Ostrava Žabiny Brno
Z U19 Chance BLK Slavia Praha
Z DSK Basketball Nymburk Technic Brno
Z 21 14. 03. 2018 DSK Basketball Nymburk KP Brno
Z Technic Brno ZVVZ USK Praha
Z Sokol Nilfisk H. Králové BA K. Vary
Z Slovanka MB U19 Chance
Z BLK Slavia Praha SBŠ Ostrava
Z Loko Trutnov Žabiny Brno
Z 22 17. 03. 2018 KP Brno Žabiny Brno
Z Loko Trutnov BLK Slavia Praha
Z SBŠ Ostrava Slovanka MB
Z U19 Chance Sokol Nilfisk H. Králové
Z BA K. Vary Technic Brno
Z ZVVZ USK Praha DSK Basketball Nymburk

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pepperl+Fuchs

UP

BAK

DLNK

DLNK

Radio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 OBI
OBI
DMS POMOCKOSEM na 87 777
DMS POMOCKOSEM
Výročí
27. 11.
dort Nikola Macháčková
(St. mini U13)
26. 11.
dort Kateřina Jiřelová
26. 11.
dort Patrik Langr
(Junioři U19)
24. 11.
dort Aneta Finková
(Kadetky U17)
23. 11.
dort Pavla Kuřitková
(Trenérka U11. Hráčka s 300 starty za Trutnov a šestá nejlepší střelkyně (2108 bodů).)
 
Nilfisk Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Asociace ženských ligových klubů Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz