6 BK Loko Trutnov
7 Draci Vysoké Mýto
Mladší minižákyně zakončily základní část
27. 01. 2018, Jana Strnadová

V posledním kole základní části východočeského přeboru U12 jsme hostily poslední tým soutěže Hradec Králové „B“. Nutno podotknout, že soupeř celou soutěž absolvuje s výrazně mladšími hráčkami.

LOKO TRUTNOV – SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ „B“      73:32 (20:12 30:19 54:28)

I přes výborný vstup do utkání a rychlé vedení 8-0 byla celá 1. půle velice špatná. Brzy jsme nabyly vědomí, že zápas se vyhraje sám a my nebudeme muset pracovat. Snažící se soupeř nás přebojoval i přefandil, jen nedokázal trestat naše hrubé chyby. Druhý poločas byl z našeho pohledu o mnoho lepší! Zlepšily jsme obranu, začaly proměňovat šance a konečně začaly doskakovat. Zápas, tak nakonec skončil vysokým rozdílem, ale s jasným varováním, že pokud k zápasům nepřistoupíme poctivě, tak sám se neporazí žádný tým.

Body: Kulichová 26, Týfová 9 (6/1), Rosulková 8, Zitová 8, Zahradníková 8 (2/0), Vargová 8, Hůlková 4, Chlebová 2, Kofránková, Bönischová, Semelková, Krčmářová, Horáčková

TH: 8/1

LOKO TRUTNOV – SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ „B“   53:45  (18:14 28:21 48:40)

První poločas, prvního zápasu pro nás měl být varováním, o to větším, že jsme se ve 2. zápase musely obejít bez Zitové. Celý zápas se vyvíjel ve vlnách. Po našem dobrém úseku, kdy jsme dobře bránily, rychle vybíhaly do protiútoku, přišel vždy úsek, kdy jsme si neplnily svoje povinnosti. A tak nejednou bylo k vidění 3-4 útočné doskoky soupeře. Soupeře jsme udržovaly ve hře i velkým množstvím neproměněných šancí. Zkušenostmi, kterých máme nepochybně více, jsme nakonec soupeře porazily, ale rozhodně to nebyl výkon, který by byl chvályhodný.

Body: Kulichová 13 (4/1), Týfová 11 (3/1), Zahradníková 10 (1/0), Rosulková 7 (1/1), Hůlková 4, Semelková 4 (2/0), Chlebová 2, Vargová 2, Kofránková, Bönischová, Krčmářová, Horáčková