2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
3 Sokol Nová Paka
Nejmladší minižákyně slaví dvě vítězství nad Jičínem
19. 02. 2018, Pavla Kuřitková

Posledním soupeřem základní části našich nejmladších nadějí byl dívčí tým z Jičína. Trutnovačkám se zápasy povedly a poprvé v sezoně dokázaly 2x zvítězit.

Do prvního zápasu jsme vstoupily velmi aktivně a odměnou nám bylo vedení 25:4 po první čtvrtině. Zbytek zápasu jsme si i přes mírná zakolísání pohlídaly a zaslouženě vyhrály. Ve 2. zápase jsem naopak předvedly špatný vstup a zápas jsme musely otáčet. Což se nám povedlo již ve 2. čtvrtině a v poločase jsme o 5 bodů vedly. Ve 2. poločase jsme výbornou bojovností a týmovostí dotáhly zápas do vítězného konce.

BSK CONTINENTAL TJ JIČÍN - LOKO TRUTNOV B 52:71 (4:25 17:39 33:51)

Body: Zahradníková 27 (7/3), Hůlková 14, Chlebová 10, Stierandová 8, Bönischová 6, Gumanová 4, Sloupová 2, Friedrichová 0 (2/0), Trčková, Uhříčková, Rozsévačová