Je 18.07.2018, svátek má Drahomíra, Arnold, Drahomil, Drahomír, Drahomila, Drahuše, slavíme Mezinárodní den Nelsona Mandely Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
TĚLOVÝCHOVNÁ  JEDNOTA  LOKOMOTIVA  TRUTNOV o.s.
FIBA EUROPE


Bulletin ŽBL 2017/2018


ŽBL


Český pohár
Týmy sezony
2018-2019
  Loko Trutnov
  BLK Slavia
  DSK Basketball
  U19 Chance
  Žabiny Brno
  Slovanka MB
  ZVVZ USK Praha
  Sokol Nilfisk H.
  SBŠ Ostrava
  KP Brno
  Technic Brno
Nejlepší střelkyně
(podle ø na zápas)


3. ZŠ Komenského

Fan´s Trutnov

V sobotu v Trutnově východočeské derby, divácké SMS tipování podpoří i železniční modeláři
16. 10. 2015, www.bktrutnov.cz

Sobotní večer bude v Trutnově patřit východočeskému derby basketbalistek. Tradiční, atraktivní souboj Kary a Lvic se hraje v 7. kole Bonver ŽBL od 17:30 ve sportovní hale ZŠ Komenského.

Vzhledem k rozsáhlé marodce trutnovského týmu, který postrádá tři hráčky základní sestavy, je zřetelné, že v roli jednoznačného favorita zápasu bude hradecký celek Sokol ZVU Strojírny. Ten navíc vstoupil do nové sezony Bonver ŽBL výborně, když z úvodních šesti utkání prohrál pouze v tom prvním s mistrovským USK. "Během našich posledních dvou ligových utkání na Valosunu a se Slavií se nám zranily tři hráčky (Prokešová, Russell a Nagyová) a těžká angína postihla Ovsíkovou. To je obrovský zásah do sestavy. Bude to hodně těžké, nicméně i přes tak značné oslabení nejdeme do derby se sklopenou hlavou, naopak se hlásíme hrdě do boje a porveme se o výsledek," zdůrazňuje manažer Kary Trutnov Jan Braun a dodává: "Hrajeme doma a pevně věříme, že naše holky maximálně podpoří naši fanoušci. Těšíme se na pěknou a bouřlivou atmosféru derby, k níž se jistě výrazně přidají i hradečtí příznivci."

Kara v sobotu poprvé nastoupí i se zkušenou rozehrávačkou Michaelou Uhrovou, která se v trutnovském dresu objeví po deseti letech. Před rokem sice ukončila ligovou kariéru v Mladé Boleslavi, nicméně při rozsáhlé marodce se rozhodla pro měsíční výpomoc klubu, v němž startovala v 16 letech svoji ligovou kariéru.

Diváci budou mít možnost získat poukázky na 500 Kč do hobbymarketu OBI v Trutnově a 500 Kč do sítě sportovních prodejen Sportisimo při losování vstupenek (bude probíhat po 3. čtvrtině). V SMS tipování na počet bodů, který nastřílí domácí tým v zápase, si můžou tři úspěšní tipéři zajistit dárkové balíčky od TESCO Trutnov, jednorázovou slevu na 10procent do hobbymarketu OBI či také hodně netradiční, přesto zajímavou cenu, věnovanou Klubem železničních modelářů: volné vstupenky na mezinárodní výstavu modelů a kolejišť (27. října - 1. listopadu, tělocvična ZŠ R. Frimla v Trutnově)!

Přijďte fandit!Zpět ...
NAVRCHOLU.cz

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

BAK

DLNK

DLNK

Radio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 OBI
OBI
DMS POMOCKOSEM na 87 777
DMS POMOCKOSEM
Výročí
21. 07.
dort Andrea Vacková
(Ženy A, trenérka přípravky)
19. 07.
dort Anna Rylichová
(Ženy A, Juniorky U19, asistentka přípravky)
19. 07.
dort Hana Tomanová
(Ženy B)
18. 07.
dort Lucie Trávničková
(St. mini U13)
 
Nilfisk Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz