Je 19.11.2018, svátek má Alžběta, Elza, Ilza, Liliana, slavíme Světový den prevence týrání a zneužívání dětí, Světový den toalet, Mezinárodní den mužů, Světový den obětí dopravních nehod Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
TĚLOVÝCHOVNÁ  JEDNOTA  LOKOMOTIVA  TRUTNOV o.s.
FIBA EUROPE


Bulletin ŽBL 2018/2019


ŽBL
Tabulka soutěže
Základní část
1 Basket Slovanka
2 USK Praha
3 Sokol H.
4 Žabiny Brno
5 BA Sparta
6 HB Basket
7 BK Havířov
8 SBŠ Ostrava
9 KP Brno
10 Loko Trutnov
11 Levhartice
12 Studánka
Nejlepší střelkyně
(podle ø na zápas)
1 Carter Brittany Nichole
127 b. | ø na zápas 15.88
2 Adams Jordan Monet
105 b. | ø na zápas 13.13
3 Šípová Tereza
97 b. | ø na zápas 12.13
4 Kozumplíková Kateřina
83 b. | ø na zápas 10.38
5 Rylichová Anna
82 b. | ø na zápas 10.25
6 Vašáková Dominika
28 b. | ø na zápas 4.00
Soupiska
1 Adams Jordan Monet
24 let |             |  185 cm
2 Šípová Tereza
21 let |             |  179 cm
4 Potočková Michaela
22 let |    R, K   |  179 cm
6 Carter Brittany Nichole
25 let |             |  182 cm
7 Králová Tereza
17 let |     K     |  182 cm
11 Skutilová Eva
28 let |     K     |  181 cm
14 Drbohlavová Klára
16 let |             |  171 cm
15 Lačná Kristýna
18 let |    K, P   |  181 cm
16 Rylichová Anna
19 let |     K     |  174 cm
17 Vašáková Dominika
19 let |    K, P   |  187 cm
19 Holubcová Kristýna
17 let |     K     |  180 cm
20 Ježková Štěpánka
17 let |             |  180 cm
21 Kozumplíková Kateřina
25 let |     K     |  172 cm
99 Šimková Zuzana
19 let |     R     |  166 cm


3. ZŠ Komenského

Fan´s Trutnov

Domácí sezónu zahájí kadetky Memoriálem Milana Losy
29. 06. 2018, Petr Kapitulčin

Prvními zápasy nové sezóny v hale ZŠ Komenského budou souboje kadetek v rámci již jedenáctého ročníku Memoriálu Milana Losy.

Letos bude startovat jen pět celků, jelikož s ohledem na rekonstrukci haly gymnázia musela být letos kapacita turnaje snížena. Přesto se dají očekávat velice kvalitní utkání pěti extraligových týmů - kromě našich kadetek, se představí stříbrný tým loňského ročníku extraligy U17, brněnské Žabiny, stříbrný tým z extraligy U15, HB Basket, další účastník MČR U15 (druhý po základní části a nakonec čtvrtý), Levhartice Chomutov), náš celek (4. místo na MČR U17) a sestavu doplňuje tradiční účastník jak našeho turnaje, tak extraligy kadetek (loni 6. místo), Studánka Pardubice.

rozlosování
pátek 7.9.
18:00
HB BASKET
LOKO TRUTNOV
19:45
ŽABINY BRNO
BK CHOMUTOV
sobota 8.9.
9:00
STUDÁNKA PARDUBICE
BK CHOMUTOV
11:00
LOKO TRUTNOV
ŽABINY BRNO
13:00
HB BASKET
STUDÁNKA PARDUBICE
15:30
BK CHOMUTOV
LOKO TRUTNOV
17:30
ŽABINY BRNO
HB BASKET
neděle 9.9.
8:30
LOKO TRUTNOV
STUDÁNKA PARDUBICE
10:30
BK CHOMUTOV
HB BASKET
12:30
STUDÁNKA PARDUBICE
ŽABINY BRNO

historie turnaje

2017:

Medailisté: 1. Sokol Hradec Králové, 2. BK Loko Trutnov, 3. Levhartice Chomutov

MVP: Anna Pleskotová (Hradec), nejlepší střelkyně: Tereza Králová (Trutnov)

All stars: Hrabovská (Chomutov), Fišerová (Hradec), Šitancová (Pce), Šmahelová (Trutnov), Pogányová (Brno)

2016:

Medailisté: 1. SŠMH Brno, 2. Studánka Pardubice, 3. SBŠ Ostrava

MVP: Kateřina Galíčková (SŠMH), nejlepší střelkyně: Anežka Kopecká (Havířov)

All stars: Švagerová (Brno), Miklíková (Ostrava), Lačná (Trutnov), Juhászová (HB), Tabačková (Pce)

2015:

Medailisté: 1. Žabiny Brno, 2. BK Havířov, 3. Studánka Pardubice

MVP: Anežka Kopecká (Havířov), nejlepší střelkyně: Anna Kubíčková (Havířov)

All stars: Šotolová (Pardubice), Rašková (Havířov), Vašáková (Trutnov), Havlíková, Vitulová (Brno)

2014:

Medailisté: 1. SŠMH Brno, 2. SBŠ Ostrava, 3. Studánka Pardubice

MVP: Tereza Vitulová (SŠMH Brno), nejlepší střelkyně: Karolína Šotolová (Studánka),

All stars: Váchová (Trutnov), Gašicová (Brno), Rašková, Smutná (Ostrava), Vejdovská (Studánka)

2013 (společný turnaj U19+U17):

Medailisté: 1. SŠMH Brno, 2. KARA Trutnov A, 3. Sokol Hr. Králové A

MVP: Zuzana Talácková (Trutnov), nejlepší střelkyně: Michaela Matušková (Hr. Králové)

All stars: Andělová, Běloušková (Hradec), Potočková (Trutnov), Šoukalová, Bubeníková (Brno)

2012:

Medailisté: 1. KARA Trutnov, 2. Loko Karovy Vary, 3. Valosun Brno

MVP: Hana Veselá (Trutnov), nejlepší střelkyně: Petra Holešínská (Kyjov)

All stars: Aulichová (Aritma), Potočková (Trutnov), Kopecká (Valosun), Moučková, Jenšíková (K.Vary)

2011:

Medailisté: 1. KARA Trutnov, 2. Valosun Brno, 3. Baník Most

MVP: Hana Veselá (Trutnov), nejlepší střelkyně: Tereza Čermáková (Most)

All stars: Morávková, Valasová (Ostrava), Potočková (Trutnov), Šenková (Valosun), Nováková (Most)

2010:

Medailisté: 1. Studánka Pardubice, 2. BK Prosek, 3. OSK Olomouc

MVP: Eliška Chocholoušová (Studánka), nejlepší střelkyně: Žaneta Dušková (Studánka)

All stars: Urbanová (Poděbrady), Potočková (Trutnov), Hlaváčková (Pce), Kulhánková (Prosek), Sehnalová (Olomouc)

2009:

Medailisté: 1. KARA Trutnov, 2. Baník Most, 3. BK Příbor

MVP: Jana Strnadová (Trutnov), nejlepší střelkyně: Klára Nečekalová (Trutnov)

All stars: Čermáková (Most), Šťastná (Příbor), Kustvánová, Mervínská (Trutnov), Salačová (Most)

2008:

Medailisté: 1. KARA Trutnov, 2. ŠBK Sadská, 3. Studánka Pardubice

MVP: Klára Nečekalová (Trutnov), nejlepší střelkyně: Dominika Štědrá (Sadská)

All stars: Hojková (Sadská), Strnadová (Trutnov), Jezdinská, Bílková (Pardubice), Janoušová (Nymburk)



Zpět ...
NAVRCHOLU.cz

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

DLNK

DLNK

Hitradio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 
Výročí
24. 11.
dort Aneta Finková
(Juniorky U19, Kadetky U17)
23. 11.
dort Pavla Kuřitková
(Členka síně slávy, hráčka s 300 starty za Trutnov a šestá nejlepší střelkyně (2108 bodů).)
20. 11.
dort Dominik Mach
(Muži)
20. 11.
dort Daniela Kopecká
(St. žákyně U15)
 
Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz