60 Prokůpková Mariana
63 Schubertová Rosa
81 Libřická Tereza
V Poděbradech prohra, na Proseku výhra.

V době podzimních prázdnin, které však pro baskeťáky neplatí, se starší žákyně poprvé představily na hřišti soupeře. Domů se vracejí s bilancí 1-1.

BASKET PODĚBRADY – BK LOKO TRUTNOV  61:40 (10:11 22:33 32:47)

Velmi sympaticky vstoupily naše žákyně do zápasu a aktivní hrou, dobrou obranou dokázaly první čtvrtinu vyhrát. 2. čtvrtina se našemu celku nepovedla. Byla to jediná čtvrtina, ve které jsme propadli v obraně a v útoku se nedokázali proti vyššímu soupeři prosadit. Ve zbytku zápasu jsme slušně bojovali na doskoku a tím dokázali smazat výškovou převahu soupeře. V útoku jsme bohužel hráli bez pohybu a především rychlého protiútoku, v postupném útoku bylo těžké se proti domácím prosadit. Přesto pokud nastoupíme v domácím zápase v plné síle a se stejným nasazením tak nic nemusí být ztraceno.

Body: Borsová 17 (1x3), Karasula 8, Suchánková 6 (4/2), Hartmanová 3 (2/1), Blažková 2, Jirmanová 2 (2/2), Machová N. 1 (2/1), Kuželková 1 (6/1), Machová G., Sedláková

TH: 16/7

BK PROSEK – BK LOKO TRUTNOV   47:75 (14:15 29:34 35:57)

Do zápasu proti soupeři, který v letošní sezoně ještě nedokázal zvítězit, jsme vstoupili velmi vlažně. Celý první poločas jsme hráli pomalý basketbal, který domácím naprosto vyhovoval. Ani bojovnost nebyla na odpovídající úrovni a tak první poločas skončil pouze 5-ti bodovým vedením.  Ve 3. čtvrtině jsme konečně pochopili, co na soupeře platí. Zápas jsme zlomili díky aktivní obraně a dobře hranému rychlému protiútoku, ve kterém jsme předvedli několik velice povedených akcí.  Ve 4. čtvrtině opět naše aktivita polevila a zápas se pouze dohrával.  Určitě to nebyl povedený výkon, na hráčkách byla znát únava ze sobotního zápasu, přesto jsme měli zvláště 1. poločas zvládnout lépe.

Body:  Borsová 21 (1x3, 3/2), Suchánková 20 (3x3, 3/3), Karasula 10, Kuželková 9 (3/1), Jirmanová 8 (1/0), Hartmanová 3 (4/1), Sedláková 2 , Machová N. 2, Machová G., Blažková