Je 24.02.2018, svátek má Matěj, Jasmína Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
V pátek začne 18. ročník turnaje O pohár města Trutnova
09. 09. 2017, www.bktrutnov.cz/turnaj

Tři kluby z EuroCupu, mistr Polska, vicemistr ŽBL, bronzový medailista slovenské extraligy. Tradiční mezinárodní turnaj v Trutnově se odehraje v termínu 15. - 17. září s kvalitní účastí. Vstupné je zdarma.

Týden před startem nového ročníku nejvyšší české soutěže přijde tradiční mezinárodní turnaj O pohár města Trutnova. Letos se koná již 18. ročník. Od pátku 15. do neděle 17. září se představí ve sportovní hale ZŠ Komenského pět družstev. 

Úřadující polský mistr Sleza Wroclaw, který vystřídal na ligovém trůnu našich severních sousedů po dlouhých letech Wislu Krakow, slovenský bronzový medailista MBK Ružomberok, stříbrný tým české ligy Sokol Hradec Králové, semifinalista ŽBL DSK Basketball Nymburk a domácí BK Lokomotiva Trutnov. To je sestava letošního ročníku. Wroclaw, Ružomberok a Nymburk jsou účastníky EuroCupu. Původně měl startovat v Trutnově další zahraniční klub a tradiční účastník turnaje, maďarský Pinkk Pécsi 424, který ovšem potvrzenou účast zrušil. Přidělal tak starosti nejen organizátorům, ale také ostatním družstvům, která kvůli tomu budou muset odehrát ve třech dnech čtyři zápasy. V tak krátkém časovém horizontu se totiž nepodařilo zajistit dalšího účastníka, který by byl schopen změnit plány a Pécs v turnaji nahradit. Místo dvou tříčlenných skupin se proto musí hrát v jedné pětičlenné.

První utkání je na programu v pátek v 17:30 a ukáže se v něm domácí Lokomotiva proti slovenskému celku MBK Ružomberok. Po nich se utkají Sokol Hradec Králové a Sleza Wroclaw. V sobotu se začne hrát v 10:00, kdy trutnovský tým nastoupí proti polskému mistrovi. V 15:00 dojde na východočeské derby Trutnov - Hradec. Poslední zápas sobotního programu je v plánu od 19:30. Závěrečný den mezinárodního turnaje O pohár města Trutnov otevře v neděli v 10:00 duel Nymburk - Trutnov a vyvrcholí eurocupovým soubojem Wroclaw - Nymburk ve 14:30.

Vstupné je po celou dobu turnaje zdarma. V prodeji budou na pokladně haly permanentky na novou ligovou sezonu v hodnotě 370 Kč.

Na turnajových stránkách www.bktrutnov.cz/turnaj můžete už nyní tipovat na výsledky jednotlivých utkání.

 V loňském roce vyhrál turnaj v Trutnově německý šampion TSV 1880 Wasserburg, letos (s novou posilou Petrou Záplatovou) absolvuje ve stejném termínu německý Champions Cup v Göttingenu.

Rozpis zápasů
PÁTEK 15.9.
17:30  Loko Trutnov -  MBK Ružomberok
19:30  Sokol Hradec Králové -  Sleza Wroclaw
       
SOBOTA 16.9.
10:00 Loko Trutnov - Sleza Wroclaw
12:15 MBK Ružomberok - DSK Basketball Nymburk
15:00 Sokol Hradec Králové - Loko Trutnov
17:15 Sleza Wroclaw - MBK Ružomberok
19:30 DSK Basketball Nymburk - Sokol Hradec Králové
       
NEDĚLE 17.9.
10:00 DSK Basketball Nymburk - Loko Trutnov
12:15 MBK Ružomberok - Sokol Hradec Králové
14:30 Sleza Wroclav - DSK Basketball Nymburk

 Zpět ...
NAVRCHOLU.cz

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

BAK

DLNK

DLNK

Radio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 OBI
OBI
DMS POMOCKOSEM na 87 777
DMS POMOCKOSEM
Výročí
25. 02.
dort David Žilka
(St. mini U13)
24. 02.
dort Adam Prokopec
(Mini minci U 11)
 
Nilfisk Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz