19 let |     R     |  166 cm

3. ZŠ Komenského

Fan´s Trutnov

Trutnov dal pořádně zabrat nymburskému favoritovi fotak
Blízko senzace byly v 6. kole ŽBL basketbalistky trutnovské Lokomotivy. S účastníkem Eurocupu Nymburkem sehrály na jeho palubovce zcela rovnocennou partii. Ještě šest minut před koncem držely vyrovnaný stav 46:46, favorit rozhodl o výhře 64:51 až v závěrečných minutách.
... Celý článek ...
Lokomotiva chce potrápit Nymburk při jeho pohárové generálce
6. kolo ŽBL - sobota 20. října 13:00: BS DSK Basketball Nymburk - BK Loko Trutnov.
Trutnov přidal druhou výhru, s přehledem přehrál Strakonice fotak
Basketbalistky trutnovské Lokomotivy zvítězily také ve druhém domácím utkání sezony. V 5. kole ŽBL porazily strakonický celek U19 Chance 84:59. Všechny hráčky základní sestavy dokázaly stejně jako před týdnem proti Slovance nastřílet dvouciferný počet bodů. Nejvíce jich zaznamenala Tereza Šípová (16). Američanka Jordan Adams znovu dosáhla na double-double (13 bodů, 11 doskoků).
Po týdnu opět na ligu, naváže Lokomotiva na povedenou domácí premiéru?
5. kolo ŽBL - středa 17. října 18:30: BK Loko Trutnov - U19 Chance.
První domácí zápas přinesl Lokomotivě výhru nad Slovankou fotak
Výborné utkání přivedly basketbalistky BK Loko Trutnov k vítězství nad Slovankou MB 86:70. Zápas byl dlouho velice vyrovnaný, domácí tým prohrál první poločas 35:37. Lokomotiva rozhodla o vítězství ve třetí čtvrtině, kdy šel její výkon nahoru a získala rozhodující náskok. Druhý poločas vyhrála 51:33.
Ve středu poprvé doma v nové ligové sezoně
3. kolo ŽBL - středa 10. října 18:30: BK Loko Trutnov - Slovanka MB. Utkání bude věnováno památce MUDr. Vladimíra Dolejšího, dlouholetého trutnovského a krajského basketbalového funkcionáře, ligového rozhodčího a komisaře, který zemřel v sobotu ve věku 77 let.
Permanentky budou v prodeji za zvýhodněnou cenu
Ceny vstupenek zůstávají i v nové basketbalové sezoně 40 korun, zlevněné 20 korun.
Středeční utkání bude věnováno památce Vladimíra Dolejšího
Basketbalistky trutnovské Lokomotivy nastoupí ve středu v 18:30 hodin k prvnímu domácímu zápasu nové sezony ŽBL. Jejich soupeřem bude Slovanka MB.
Trutnov vstoupil do ligy porážkou u největšího ligového favorita
Basketbalistky BK Loko Trutnov zahájily nový ročník nejvyšší soutěže očekávanou prohrou na palubovce ZVVZ USK Praha. Ligové mistryně zvítězily na Královce 107:48. Ve 2. kole bude mít Lokomotiva volno, ve 3. kole nastoupí ve středu 10. října v domácím prostředí proti Slovance MB.
Lokomotiva rozjíždí ligovou sezonu. Chce se vrátit do play-off
Středečním zápasem na palubovce mistra České republiky ZVVZ USK Praha začne basketbalistkám Lokomotivy nová ligová sezona, pro Trutnov čtyřiadvacátá v nejvyšší soutěži. Z pozice hlavního trenéra je povede Michal Martišek, asistentem trenéra je Martin Čermák.

Nové logo a jedenáct týmů. V neděli začíná ŽBL fotak
Už tuto neděli odstartuje 27. ročník ŽBL, který přináší spoustu novinek. Nejviditelnější je nové logo, kterým se bude soutěž prezentovat. Výraznou novinkou je také skutečnost, že se do soutěže zapojí jen jedenáct celků oproti minulým letům, kdy v ŽBL působilo dvanáct týmů.
Basketbalovou Lokomotivu posílila dvojnásobná mistryně světa
20. 09. 2018, Tomáš Otradovský, Krkonošský deník
Basketbalistky Lokomotivy před blížící se sezonou získaly do svého kádru velmi zajímavou posilu. V příštím ročníku bude jejich dres oblékat dvojnásobná mistryně světa Jordan Adams! Rovných 185 centimetrů vysoká křídelnice přichází pod Krkonoše po dokončení studií na prestižní University of Southern California (USC). Půjde o její první evropské angažmá, ovšem s basketbalem v Evropě už zkušenosti má.
Došlo k chybě při zpracování SQL dotazu v databázi.