Je 24.02.2018, svátek má Matěj, Jasmína Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
TĚLOVÝCHOVNÁ  JEDNOTA  LOKOMOTIVA  TRUTNOV o.s.
FIBA EUROPE


Bulletin ŽBL 2017/2018


ŽBL


Český pohár
Tabulka soutěže
Základní část
1 ZVVZ USK Praha
2 DSK Basketball
3 Sokol Nilfisk H.
4 KP Brno
5 BLK Slavia
6 Žabiny Brno
7 Slovanka MB
8 BA K. Vary
9 Loko Trutnov
10 SBŠ Ostrava
11 U19 Chance
12 Technic Brno
Nejlepší střelkyně
(podle ø na zápas)
1 Bethel Akilah Maisha
73 b. | ø na zápas 18.25
2 Goff Shawnte Marie
203 b. | ø na zápas 15.62
3 Perkins Robin Ajae
40 b. | ø na zápas 13.33
4 Kozumplíková Kateřina
222 b. | ø na zápas 11.68
5 Vacková Andrea
169 b. | ø na zápas 10.56
6 Snyder Chelsea Katherine
118 b. | ø na zápas 9.83
Soupiska
1 Šimková Zuzana
19 let |     R     |  166 cm
3 Bethel Akilah Maisha
24 let |    K, P   |  182 cm
4 Skokanová Anežka
24 let |     R     |  173 cm
5 Váchová Aneta
19 let |     R     |  163 cm
7 Rosa Brandao Michelle
26 let |     R     |  174 cm
10 Patočková Tereza
19 let |     P     |  185 cm
11 Vacková Andrea
28 let |     K     |  178 cm
13 Králová Tereza
16 let |     K     |  181 cm
14 Vymazalová Adéla
18 let |     K     |  179 cm
15 Lačná Kristýna
17 let |    K, P   |  179 cm
16 Rylichová Anna
18 let |     K     |  174 cm
17 Vašáková Dominika
18 let |    K, P   |  187 cm
19 Potočková Michaela
21 let |    R, K   |  179 cm
19 Holubcová Kristýna
16 let |     K     |  180 cm
21 Kozumplíková Kateřina
24 let |     K     |  173 cm
22 Štěbetáková Eliška
18 let |     P     |  186 cm
24 Goff Shawnte Marie
23 let |     R     |  173 cm
24 Perkins Robin Ajae
24 let |    K, P   |  178 cm
34 Snyder Chelsea Katherine
27 let |     P     |  198 cm
34 Vitulová Tereza
19 let |     P     |  188 cm


3. ZŠ Komenského

Fan´s Trutnov

Rekordy hráček
Sezona    
Nejvíce bodů v utkání - sezóna: 2017-2018
Sezona Záp. Soupeř Hráčka Body
2017 7 U19 Chance Goff Shawnte Marie 28
2017 3 Technic Brno Goff Shawnte Marie 27
2017 6 BA Karlovy Vary Goff Shawnte Marie 25
2017 17 SBŠ Ostrava Bethel Akilah Maisha 25
2017 19 Technic Brno Kozumplíková Kateřina 23
2017 12 Slovanka MB Kozumplíková Kateřina 22
2017 1 Slovanka MB Vacková Andrea 21
2017 17 SBŠ Ostrava Vacková Andrea 21
2017 18 U19 Chance Bethel Akilah Maisha 21
2017 11 BLK Slavia Praha Goff Shawnte Marie 20
2017 12 Slovanka MB Goff Shawnte Marie 19
2017 16 BA Karlovy Vary Perkins Robin Ajae 19
2017 17 SBŠ Ostrava Kozumplíková Kateřina 19
2017 19 Technic Brno Rylichová Anna 19
2017 9 KP Brno Goff Shawnte Marie 18
2017 1 Slovanka MB Goff Shawnte Marie 17
2017 6 BA Karlovy Vary Snyder Chelsea Katherine 17
2017 13 Sokol Nilfisk Hradec Králové Vacková Andrea 17
2017 7 U19 Chance Kozumplíková Kateřina 16
2017 8 SBŠ Ostrava Kozumplíková Kateřina 16
2017 19 Technic Brno Bethel Akilah Maisha 16
2017 19 Technic Brno Vitulová Tereza 16
2017 4 DSK Basketball Nymburk Goff Shawnte Marie 15
2017 7 U19 Chance Vacková Andrea 15
2017 10 Basket Žabiny Brno Snyder Chelsea Katherine 15
2017 11 BLK Slavia Praha Vacková Andrea 15
2017 7 U19 Chance Snyder Chelsea Katherine 14
2017 18 U19 Chance Vitulová Tereza 14
2017 7 U19 Chance Patočková Tereza 13
2017 10 Basket Žabiny Brno Kozumplíková Kateřina 13
2017 15 ZVVZ USK Praha Kozumplíková Kateřina 13
2017 17 SBŠ Ostrava Perkins Robin Ajae 13
2017 18 U19 Chance Rylichová Anna 13
2017 2 Sokol Nilfisk Hradec Králové Kozumplíková Kateřina 12
2017 2 Sokol Nilfisk Hradec Králové Snyder Chelsea Katherine 12
2017 10 Basket Žabiny Brno Rylichová Anna 12
2017 14 DSK Basketball Nymburk Vašáková Dominika 12
2017 16 BA Karlovy Vary Vacková Andrea 12
2017 3 Technic Brno Snyder Chelsea Katherine 11
2017 4 DSK Basketball Nymburk Kozumplíková Kateřina 11
2017 6 BA Karlovy Vary Kozumplíková Kateřina 11
2017 9 KP Brno Vacková Andrea 11
2017 12 Slovanka MB Vacková Andrea 11
2017 14 DSK Basketball Nymburk Kozumplíková Kateřina 11
2017 16 BA Karlovy Vary Bethel Akilah Maisha 11
2017 7 U19 Chance Vymazalová Adéla 10
2017 8 SBŠ Ostrava Vacková Andrea 10
2017 8 SBŠ Ostrava Snyder Chelsea Katherine 10
2017 9 KP Brno Snyder Chelsea Katherine 10
2017 11 BLK Slavia Praha Rylichová Anna 10
2017 11 BLK Slavia Praha Vašáková Dominika 10
2017 13 Sokol Nilfisk Hradec Králové Kozumplíková Kateřina 10
2017 14 DSK Basketball Nymburk Štěbetáková Eliška 10
2017 2 Sokol Nilfisk Hradec Králové Goff Shawnte Marie 9
2017 3 Technic Brno Rosa Brandao Michelle 9
2017 4 DSK Basketball Nymburk Rylichová Anna 9
2017 5 ZVVZ USK Praha Kozumplíková Kateřina 9
2017 8 SBŠ Ostrava Goff Shawnte Marie 9
2017 11 BLK Slavia Praha Kozumplíková Kateřina 9
2017 14 DSK Basketball Nymburk Rosa Brandao Michelle 9
2017 16 BA Karlovy Vary Kozumplíková Kateřina 9
2017 19 Technic Brno Holubcová Kristýna 9
2017 1 Slovanka MB Rylichová Anna 8
2017 1 Slovanka MB Snyder Chelsea Katherine 8
2017 12 Slovanka MB Snyder Chelsea Katherine 8
2017 13 Sokol Nilfisk Hradec Králové Rylichová Anna 8
2017 18 U19 Chance Kozumplíková Kateřina 8
2017 18 U19 Chance Perkins Robin Ajae 8
2017 2 Sokol Nilfisk Hradec Králové Vacková Andrea 7
2017 3 Technic Brno Vacková Andrea 7
2017 5 ZVVZ USK Praha Snyder Chelsea Katherine 7
2017 10 Basket Žabiny Brno Goff Shawnte Marie 7
2017 14 DSK Basketball Nymburk Vymazalová Adéla 7
2017 15 ZVVZ USK Praha Štěbetáková Eliška 7
2017 3 Technic Brno Vašáková Dominika 6
2017 5 ZVVZ USK Praha Rosa Brandao Michelle 6
2017 6 BA Karlovy Vary Vymazalová Adéla 6
2017 7 U19 Chance Rylichová Anna 6
2017 9 KP Brno Rylichová Anna 6
2017 12 Slovanka MB Vašáková Dominika 6
2017 13 Sokol Nilfisk Hradec Králové Goff Shawnte Marie 6
2017 13 Sokol Nilfisk Hradec Králové Snyder Chelsea Katherine 6
2017 14 DSK Basketball Nymburk Šimková Zuzana 6
2017 14 DSK Basketball Nymburk Vacková Andrea 6
2017 19 Technic Brno Rosa Brandao Michelle 6
2017 1 Slovanka MB Patočková Tereza 5
2017 3 Technic Brno Rylichová Anna 5
2017 3 Technic Brno Vymazalová Adéla 5
2017 4 DSK Basketball Nymburk Vacková Andrea 5
2017 6 BA Karlovy Vary Vacková Andrea 5
2017 6 BA Karlovy Vary Rylichová Anna 5
2017 9 KP Brno Kozumplíková Kateřina 5
2017 10 Basket Žabiny Brno Rosa Brandao Michelle 5
2017 12 Slovanka MB Rosa Brandao Michelle 5
2017 15 ZVVZ USK Praha Králová Tereza 5
2017 15 ZVVZ USK Praha Potočková Michaela 5
2017 2 Sokol Nilfisk Hradec Králové Rylichová Anna 4
2017 2 Sokol Nilfisk Hradec Králové Rosa Brandao Michelle 4
2017 3 Technic Brno Štěbetáková Eliška 4
2017 3 Technic Brno Patočková Tereza 4
2017 4 DSK Basketball Nymburk Rosa Brandao Michelle 4
2017 5 ZVVZ USK Praha Vacková Andrea 4
2017 7 U19 Chance Rosa Brandao Michelle 4
2017 8 SBŠ Ostrava Rylichová Anna 4
2017 11 BLK Slavia Praha Rosa Brandao Michelle 4
2017 12 Slovanka MB Rylichová Anna 4
2017 14 DSK Basketball Nymburk Patočková Tereza 4
2017 17 SBŠ Ostrava Rylichová Anna 4
2017 18 U19 Chance Rosa Brandao Michelle 4
2017 3 Technic Brno Kozumplíková Kateřina 3
2017 3 Technic Brno Králová Tereza 3
2017 4 DSK Basketball Nymburk Váchová Aneta 3
2017 4 DSK Basketball Nymburk Patočková Tereza 3
2017 4 DSK Basketball Nymburk Štěbetáková Eliška 3
2017 5 ZVVZ USK Praha Rylichová Anna 3
2017 5 ZVVZ USK Praha Goff Shawnte Marie 3
2017 8 SBŠ Ostrava Patočková Tereza 3
2017 8 SBŠ Ostrava Vymazalová Adéla 3
2017 13 Sokol Nilfisk Hradec Králové Patočková Tereza 3
2017 15 ZVVZ USK Praha Váchová Aneta 3
2017 16 BA Karlovy Vary Králová Tereza 3
2017 17 SBŠ Ostrava Rosa Brandao Michelle 3
2017 17 SBŠ Ostrava Vymazalová Adéla 3
2017 1 Slovanka MB Rosa Brandao Michelle 2
2017 1 Slovanka MB Kozumplíková Kateřina 2
2017 2 Sokol Nilfisk Hradec Králové Vymazalová Adéla 2
2017 4 DSK Basketball Nymburk Vymazalová Adéla 2
2017 8 SBŠ Ostrava Rosa Brandao Michelle 2
2017 9 KP Brno Šimková Zuzana 2
2017 9 KP Brno Rosa Brandao Michelle 2
2017 10 Basket Žabiny Brno Vacková Andrea 2
2017 13 Sokol Nilfisk Hradec Králové Lačná Kristýna 2
2017 15 ZVVZ USK Praha Šimková Zuzana 2
2017 16 BA Karlovy Vary Patočková Tereza 2
2017 16 BA Karlovy Vary Rylichová Anna 2
2017 17 SBŠ Ostrava Vitulová Tereza 2
2017 1 Slovanka MB Vymazalová Adéla 1
2017 2 Sokol Nilfisk Hradec Králové Štěbetáková Eliška 1
2017 2 Sokol Nilfisk Hradec Králové Váchová Aneta 1
2017 3 Technic Brno Váchová Aneta 1
2017 4 DSK Basketball Nymburk Vašáková Dominika 1
2017 7 U19 Chance Váchová Aneta 1
2017 10 Basket Žabiny Brno Vašáková Dominika 1
2017 16 BA Karlovy Vary Vymazalová Adéla 1
NAVRCHOLU.cz

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

BAK

DLNK

DLNK

Radio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 OBI
OBI
DMS POMOCKOSEM na 87 777
DMS POMOCKOSEM
Výročí
25. 02.
dort David Žilka
(St. mini U13)
24. 02.
dort Adam Prokopec
(Mini minci U 11)
 
Nilfisk Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz