Nahoru
Tento web neukládá ani nepoužívá žadná cookies!
Je 28.03.2024, svátek má Soňa, Gedeon, slavíme narození J. A. Komenského - Den učitelů (v ČR)
Ženy A
|
Ženy B
|
Ženy C
|
SCM Trutnov
|
U19
|
U19 B
|
U17
|
U17 B
|
U15
|
U14
|
U13
|
U12
|
U11
|
Přípravka
|
Turnaj
Muži
|
Muži B
|
Junioři U19
|
Kadeti U17
|
St. žáci U15
|
Ml. žáci U14
|
St. mini U13
|
Ml. mini U12
|
Mini mini U11
|
Přípravka
Hlavní stránka
Vík. program, výsledky
Články
Všechny
Liga
Český pohár
FIBA
Kalendář
Klubová hymna
Fotogalerie
Síň slávy
Umístění v sezónách
Vicemistryně ligy
Erika Dobrovičová
Střelecký rekord
Postup v EuroCupu (08)
Trutnovský basketbal
Soutěže a umístění
Hráčky & tým
Statistiky ŽBL
Zápasy sezony
Odehrané zápasy
Odehrané sezony
Statistiky hráček
Žebříčky hráček
Rekordy hráček
Výsledky týmu
Statistiky Euro
Odehrané zápasy
Statistiky hráček
Průběh sezony
Videa YouTube
Archivy
Kontakty
Partneři
Pojištění
Dokumenty
Umístění haly
Logo klubu
Logo si můžete stáhnout
Logo A týmu žen
Logo si můžete stáhnout
FaceBook
Instagram
Tabulka soutěže
Základní část
1
ZVVZ USK Praha
2
Žabiny Brno
3
KP TANY Brno
4
BLK Slavia Praha
5
Sokol Hradec Králové
6
Levhartice Chomutov
7
SBŠ Ostrava
8
DSK Basketball Brandýs
9
KARA Trutnov
10
Slovanka
Skupina A2
6
Levhartice Chomutov
7
SBŠ Ostrava
8
KARA Trutnov
9
DSK Basketball Brandýs
10
Slovanka
Nejlepší střelkyně
(podle ø na zápas)
1
Kyah Proctor
139 b. | ø na zápas 13.9
2
Devon Nicole Brookshire
185 b. | ø na zápas 13.21
3
Sara Rokkanen
265 b. | ø na zápas 11.52
4
Karina Konstantinova
142 b. | ø na zápas 10.14
5
Tereza Králová
216 b. | ø na zápas 9.39
6
Michaela Gaislerová
204 b. | ø na zápas 8.16
Soupiska
1
Brookshire
Devon Nicole
29 let | P | 189 cm / 79 kg
3
Borsová
Veronika
21 let | R, K | 170 cm / 54 kg
4
Rusiňáková
Dominika
30 let | K, P | 183 cm / 60 kg
5
Linhartová
Eliška
21 let | P | 180 cm / 79 kg
6
Rokkanen
Sara
27 let | K | 178 cm / 73 kg
7
Králová
Tereza
22 let | K | 182 cm / 64 kg
10
Plašilová
Tereza
18 let | R, K | 177 cm / 54 kg
15
Konstantinova
Karina
24 let | R | 173 cm / 59 kg
17
Gaislerová
Michaela
26 let | K | 179 cm / 57 kg
18
Finková
Aneta
21 let | R | 162 cm / 48 kg
21
Křivská
Lenka
17 let | R | 162 cm / 45 kg
23
Kulichová
Viktorie
17 let | K | 171 cm / 59 kg
24
Strýčková
Tereza
18 let | K, P | 182 cm / 72 kg
Seznam soupeřů
Soupeř
Záp.
Vít.
Daly
Dostaly
K CERO V.O.D.S. Košice
2
0
109
191
ARVI Mariampole
4
3
276
258
Dynamo Moscow
4
0
261
353
Dynamo Kursk
2
0
109
137
CCC Polkowice
4
0
285
314
Uni Seat Györ
2
0
121
142
Ibiza PDV
2
0
133
174
Postas Sopron
4
2
257
281
VBM-SGAU Samara
2
0
110
169
Mav Coop Szolnoki
2
1
127
133
ZKK Merkur Celje
2
1
122
128
Italsoft Reyer Venezia
2
0
139
161
Sporting Athens
2
2
144
114
MiZo-Pecsi
2
0
122
178
Delta Košice
2
0
143
163
Bourges Basket
2
0
120
179
Ros Casares Valencia
2
0
126
202
Dexia W Namur
2
0
141
167
BSS Košice
1
1
74
64
CSM Satu Mare
2
1
164
152
DKSK Miskolc
2
1
164
162
Rucon 2014 Spišská Nová Ves
2
2
181
133
C.S.U. Alba Iulia
3
0
225
253
Basketball Nymburk
2
0
141
153
SBŠ Ostrava
2
2
175
87
MBK Ružomberok
1
1
80
69
ŠBK Šamorín
2
2
160
115
Sokol Hradec Králové
2
1
154
151
VŠ Praha
2
2
154
118
BK PU Bemaco Prešov
5
3
384
391
TSV Wasserburg
3
2
254
231
Baschet ICIM Arad
7
2
495
561
FF Post Wien
7
6
508
430
ŽBK Whirlpool Poprad
2
2
153
107
Valosun Brno
3
2
246
227
Celkem
92
39
6557
6848
Hlavní partneři
Partneři
Mediální partneři
Výročí
02. 04.
Kateřina Tauchmanová
(Ženy B, Juniorky U19)
29. 03.
Jakub Zahrádka
(Ml. minci U 12)
28. 03.
Ing. Hynek Stiehl
(trenér mužů A, trenér minižáků)