.


Hlavní strana
Info & tým
Rozpis 08/09
Výsledky
Články
Tabulka
StatistikyTréninky
Fotogalerie
Videogalerie
Odkazy
Pokladna
Kniha návštěv
Historie
Sponzoři
 


Trutnov živě

Tabulka po základní části
1.  Chomutov 48
2.  Jindřichův Hradec 46
3.  Sokol pražský 43
4.  Opava "B" 42
5.  Ústí n.L. 42
6.  Zlín 40
7.  Hradec Králové 40
8.  Trutnov 40
9.  Vyšehrad 40
10.  Benešov 36
11.  Litoměřice 35
12.  Sparta 33
13.  Prostějov "B" 33
14.  Liberec 29

 

 

 

 

by: ©zorna 09 
web: zmates

partnerské weby:

"));

mediální partneři:

   Benešov   Hradec Kr.   Chomutov   J. Hradec   Liberec    Litoměřice    Opava "B"   Prostějov "B"   Sokol Pražský   Sparta    Ústí n. Labem    Vyšehrad    Zlín

NOVÝ WEB NAJDETE NA ADRESE:
http://bktrutnov-muzi.cz/.


Začíná soustředění

       Letošní soustředění mužů bude zahájeno ve čtvrtek 25.srpna v 15:00 v hale ZŠ Komenského

24.8.2011


Přijďte si s námi zahrát streetball

           Konec prázdnin bude v Trutnově tradičně patřit největší streetballové akci v regionu. Ve sportovní hale gymnázia se 27. srpna uskuteční za podpory Královéhradeckého kraje a Města Trutnova jubilejní desátý ročník turnaje trojic. Organizátoři slibují účast těch nejlepších týmů, které se v uplynulých ročnících na hřištích objevily. „Po čtyřleté pauze se opět ukážou čtyřnásobní vítězové Seveřani. Kvalitu hry by měli výrazně pozvednout prvoligoví muži trutnovské Kary,“ uvedl organizátor turnaje Martin Vlášek. Ten v roce 2002 s partou nadšenců tradici turnaje založil. „Napadlo nás to při lajnování venkovních hřišť. První rok přijelo osmnáct týmů a všem se tady moc líbilo, takže jsme se rozhodli pokračovat. Devět úspěšných ročníků pro nás bylo odměnou,“ upřesnil Vlášek. Pod bezednými koši by v srpnu neměli chybět ani loňští obhájci z Hradce Králové, streetballoví profesionálové vedení Patrikem Nguyenem, dále družstva z Prahy, Ostravy a dalších koutů republiky. Pozvánku pořadatelé zaslali i na Slovensko a do Polska. Na své si přijdou i příchozí diváci, na které čekají soutěže, vystoupení a tradiční posezení po skončení turnaje. Jubilejní ročník se neobejde bez pomoci sponzorů.  „Za předchozí ročníky patří všem velké díky, bez podpory bychom turnaj neuspořádali. Za přízeň budeme vděční i letos, uvítáme každou pomoc,“ doplnil pořadatel Martin Vlášek. Informace, kategorie a přihlášku naleznete na www.streettrutnov.cz.

17.7.2011


Sezóna je za námi, začíná příprava na tu novou

           Trutnovští muži mají za sebou nejúspěšnější sezónu v dlouhé historii mužského basketbalu v Trutnově. Na tomto úspěchu mají podíl nejen hráči a vedení týmu, kterým patří velký dík, ale také sponzoři a v neposlední řadě i fanoušci a příznivci trutnovského basketbalu. Všem výše jmenovaným DĚKUJEME za podporu v uplynulém ročníku I.ligy mužů!

           Po dvouměsíčním volnu nastal čas znovu se důkladně připravit na další sezónu. Trenér Lukáš Plašil svolává první trénink na pátek 3.června v 19:00 do haly ZŠ Komenského. O změnách v našem týmu nebo v systému soutěže vás budeme na těchto stránkách postupně informovat. Zůstaňte s námi i v sezóně 2011/2012!

25.5.2011